Gönderen Konu: SOHBET - MUHABBET- SORU - SORUN YERİ  (Okunma sayısı 5650 defa)

Çevrimdışı muhamedtalhaalkan

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -6
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: SOHBET - MUHABBET- SORU - SORUN YERİ
« Yanıtla #12 : 22 Ağustos 2006, 17:30:14 »
HAMZA ABİ ZORUNLU BİR DURUMUM VARDI YA ABİ YOKSA NİE YAPMIYIM NEYSE SEN BENİ ELE İSTERSEN

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -6
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : 22 Ağustos 2006, 17:55:55 »
HAMZA ABİ SEN BENİ TURNUVADAN ELEYEKSİN BİLİYOM O KESİNDE BİŞİY SORCAMA BİR SONRAKİ TURNUVA NE ZAMAN BARİ ONDA ELENMEYİP OYNAYIM HE NE OLUR HEMEN AÇIN HADİ

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #14 : 22 Ağustos 2006, 18:00:42 »
ÖNCELİKLA TALHA KARDEŞİM BU TURNUVADAN BENİ SENİ ELEMEDİM . SEN KENDİNİ ELEDİN . SEROOYA ŞU AN FORMSUZUM MAÇİMİ YAPAMAM DEDİN . YA DA İŞİN VARDİ . ÖNEMLİ DEĞİL . SONUÇTA KENDİ ELLERİNLE KENDİNİ ELEDİN . BUNDAN SONRAKİ TURNUVALARDA UMARİM DAHA DİKKATLİ OLURSUN . TURNUVA KURALLARİMİZİ DAHA İYİ ÖĞRENMEYE BAŞLARSİN . BİLİYORUM ARAMİZDA DAHA YENİSİN O YÜZDEN SANA KARŞİ BİRAZ TÖLERANS GÖSTERİYORUZ . ANCAK BİR DAHA MAÇİNİ YAPMADİĞİNDAN TAKDİRDE OF PUF DERSEN İŞLER DEĞİŞİR KARDEŞİM . BİR SONRAKİ TURNUVAMİZİ MUHTEMELEN YARİN SABAH AÇACAĞİZ. 

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -6
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #15 : 22 Ağustos 2006, 19:20:53 »
HAMZA ABİ NE OLUR KIRILMA TAMAM BİRŞEY DEMEDİM ABİ ELEDİM KENDİMİ TAMAM ABİ BEN ELEDİM KENDİMİ ZATEN ÖYLE BEN ELEDİM NE OLUR BENİMLE ARANI AÇMA HAMZA ABİ BENİM SANA BİRŞEY DEMİYOM ABİ ÇÇÇOOOOOOKKKKKKKKKK    ÖZÜRRR  DİLERİMMMMMMM ABİ NE OLUR BENİ AFFET SÖZ BİR DAHA OLMAYACAK ABİ NE OLURR   ABİ   GÖZÜNÜN YAĞINDA PATATES KIZARTIYIM BENİ AFFET HAMZA ABİ NE OLUR BİR DAHA OLMAYACAK   LÜTFEEN  MESAJJJ   YOLLA AA  BURAYA BAKAYIM ABİ HADİ NE OLR AFFFEEETTTT ABİ HAMZA ABİ BİR DAHA OLMAZ ABİ NE OLUR ABİ NE OLUR ABİ NE OLUR BİR DAHA HEPSİNİ OYNIYACAM ABİ NE OLUR ABİ  BEN DAHA   YENİYİM  BİLMİYOM   BU  İŞLERİ   NE  OLURRR ABİ  NE OLURRR   NE OLRRRRR  NE OLUUUURRRR  NE OLUUURRR  ÖZÜRRRR DİLERİM  ÖÖZZZZZÜÜÜRRRRRRRRRR    DİLLLLLLLEEERİM   AFFET ABİ BİŞEY DEMİYOM  NNNEEE OLURRR AFFET :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
« Yanıtla #16 : 22 Ağustos 2006, 20:07:45 »
HAMZA ABİ NE OLUR KIRILMA TAMAM BİRŞEY DEMEDİM ABİ ELEDİM KENDİMİ TAMAM ABİ BEN ELEDİM KENDİMİ ZATEN ÖYLE BEN ELEDİM NE OLUR BENİMLE ARANI AÇMA HAMZA ABİ BENİM SANA BİRŞEY DEMİYOM ABİ ÇÇÇOOOOOOKKKKKKKKKK    ÖZÜRRR  DİLERİMMMMMMM ABİ NE OLUR BENİ AFFET SÖZ BİR DAHA OLMAYACAK ABİ NE OLURR   ABİ   GÖZÜNÜN YAĞINDA PATATES KIZARTIYIM BENİ AFFET HAMZA ABİ NE OLUR BİR DAHA OLMAYACAK   LÜTFEEN  MESAJJJ   YOLLA AA  BURAYA BAKAYIM ABİ HADİ NE OLR AFFFEEETTTT ABİ HAMZA ABİ BİR DAHA OLMAZ ABİ NE OLUR ABİ NE OLUR ABİ NE OLUR BİR DAHA HEPSİNİ OYNIYACAM ABİ NE OLUR ABİ  BEN DAHA   YENİYİM  BİLMİYOM   BU  İŞLERİ   NE  OLURRR ABİ  NE OLURRR   NE OLRRRRR  NE OLUUUURRRR  NE OLUUURRR  ÖZÜRRRR DİLERİM  ÖÖZZZZZÜÜÜRRRRRRRRRR    DİLLLLLLLEEERİM   AFFET ABİ BİŞEY DEMİYOM  NNNEEE OLURRR AFFET :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Ya kardeşim bu ne ya bu mesajın içinde 100 tane affet kelimesi var ve diğer  mesajlarında da turnuvadan çekildiğini dile getiriyorsun.  Bunu bir mesaj içinde yaz be yaw.Sitenin düzeni bozuluyor.Bir de benden sana bir tavsiye affet kelimesini daha az kullan.Mesajların çok komik duruyor.   ;D  ;D  ;D

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -6
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : 22 Ağustos 2006, 22:28:30 »
SANANE ABDULLAH  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
ALLAHALLAH

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -6
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : 22 Ağustos 2006, 22:29:57 »
SEN DEMEK HAMZA ABİNİ KUZENİ ABDULLAHSIN HEY ABDULLAH YARIN GÖRÜRSÜN

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
« Yanıtla #19 : 23 Ağustos 2006, 12:35:42 »
SEN DEMEK HAMZA ABİNİ KUZENİ ABDULLAHSIN HEY ABDULLAH YARIN GÖRÜRSÜN

Gel kardeş siteden yazmak olmaz aç msn yi ben ordayım ayrıca Hamza nın benim kuzenim oldugu nerden çıkmış.Herşeyi başka bir tarafından anlama.Kıtmısın sen.Ben sadece burdakilerden rahatsız olan bir üyeyim.Bi de adama bak ya dövecek gibi konuşuyor. ;D

Çevrimdışı melik

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: 1. TUR EŞLEŞMELERİ MAÇ SONUÇLARİ
« Yanıtla #20 : 23 Ağustos 2006, 13:16:00 »
metedinho 5 -2 melik

melik 2-0 metedinho

15.dakikada kaçtı   

Çevrimdışı melik

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : 23 Ağustos 2006, 13:18:06 »
hamza abi

bunlar doğru böyle oldu ama kapadı  gerçektende doğru hamza abi

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #22 : 23 Ağustos 2006, 13:24:40 »
MELİK ve METE BEN ŞİMDİ HANGİ SKORU GEÇECEĞİM BİRİNİZ İKİNCİ MAÇ İÇİN BEN 2-0 ÖNDEYİM YAZİYOR BİRİNİZ BEN 4-1 ÖNDEYİM YAZİYOR . BİRİNİZ KAÇTİ DİYOR . BİRİNİZ İŞİM VAR DİYOR . :S KARAR ŞU DUR . İLK MAÇ SONUCU 5-2 METEDİNHO KAZANMİŞ . İKİNCİ MAÇ İPTAL EDİLMİŞTİR. VE TEKRARDAN 90 DAKİKA OYNANMASİNA KARAR VERİLMİŞTİR. BU KARARA İTİRAZ EDEN 12. FİFA CUP TURNUVASİNDAN DİSKALİFİYE EDİLECEKTİR.

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • MSN Messenger - gurkandemir511@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 23 Ağustos 2006, 16:10:19 »
yav benim rakibim açmıyo MSN'sini açıyo yani ama zamansız geceleri açıyo
bende müsait olmuyom maç için