Gönderen Konu: Çeyrek Final Maç Sonuçları Buraya!!!  (Okunma sayısı 7681 defa)

Çevrimdışı metemete

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -3
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Çeyrek Final Maç Sonuçları Buraya!!!
« Yanıtla #36 : 05 Eylül 2006, 20:02:37 »
Saat 8 hatta geçiyo bile yine arkadaş yok bende salak değilim hergün onu bekleyecek kadar.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #37 : 05 Eylül 2006, 20:17:50 »
Saat 8 hatta geçiyo bile yine arkadaş yok bende salak değilim hergün onu bekleyecek kadar.

arkadaşim gereğinden fazla bile bekledik artik . yari final maçlari oynanabilir . grkm kardeşim en kısa zamada eşleşmeleri gösterip yari final sonuçlari konusu açacaktir . metemete hükmen yari finale çiktim sende kardeşim . başarilar dilerim  ;)

Çevrimdışı x53x

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #38 : 05 Eylül 2006, 20:20:35 »
ozgurtr arkadaşımızla bugün nette görüştüm maçı yapalım dediğimde yapalım dedi 1dk müsade istedi ve tıpkı dün gece gibi aniden kayboldu hala onu bekliyorum  ???

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #39 : 05 Eylül 2006, 20:21:50 »
ozgurtr arkadaşımızla bugün nette görüştüm maçı yapalım dediğimde yapalım dedi 1dk müsade istedi ve tıpkı dün gece gibi aniden kayboldu hala onu bekliyorum  ???

özgür tr kardeşime benden 15 dakika mühlet . eğer gelmez ise bu süre zarfinda hükmen x53x bir üst tura çikacaktir. x53x kardeşim senden bir yanit bekliyeceğim bu durumla ilgili oke  ;)

Çevrimdışı x53x

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #40 : 05 Eylül 2006, 20:31:47 »
ben burdayım gelsin maçımızı yapalım açıkçası maç yapmadan üst tura çıkmak istemem ama bu şekildede nasıl maç yapacaz bilmiyorum

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #41 : 05 Eylül 2006, 21:22:25 »
ben burdayım gelsin maçımızı yapalım açıkçası maç yapmadan üst tura çıkmak istemem ama bu şekildede nasıl maç yapacaz bilmiyorum

anladım kardeşim . ben de karşilaşmalarin hükmen yazdirilmasini istemiorm malesef ancak bu durumda yapabilecek hiç bir şey yok . özgür kardeşimiz ortalarda yok . ve sen kesin olarak yari finale çiktin . bundan sonraki maçlarinda gönülden başarilar dilerim

Çevrimdışı metemete

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -3
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #42 : 06 Eylül 2006, 13:04:13 »

arkadaşim gereğinden fazla bile bekledik artik . yari final maçlari oynanabilir . grkm kardeşim en kısa zamada eşleşmeleri gösterip yari final sonuçlari konusu açacaktir . metemete hükmen yari finale çiktim sende kardeşim . başarilar dilerim  ;)

Bende başarılar dilerim... 8)