Gönderen Konu: BİLİNÇALTI DEĞİL GERÇEK!!!  (Okunma sayısı 883 defa)

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BİLİNÇALTI DEĞİL GERÇEK!!!
« : 30 Ocak 2009, 22:42:20 »
Bir gün okulda arkadaşlarla korkunç olaylardan bahsediyoduk.kankam bana başından geçen bi olayı anlatmaya başladı.gece yattığında korkunç bi rüya görmüş ve su içmek için ayağa kalkmış.mutfağa giderken annesini görmüş ve ona sarılmış.sonra annesi diğer odadan çıkmış.sarıldığı bi 3 harfliymiş.koşarak annesine gitmiş ve 3 harfli ortadan kaybolmuş.o gün annesinin yanında yatmış.ben de bu olaydan çok etkilendim.bazı akşamlar beni uyku tutmuyodu ve öyle olunca içimde çok kötü bi his oluşuyodu.o gecelerden biriydi.uyuyamadım ve içimde aynı his.annem ve babam uyuyo tek uyanık benim.yatak yatıp uyumaya çalışıyodum bi yandan da gözüm açıldıkça etrafa bakınıyodum.aklıma birden arkadaşımın başından geçen olay geldi.sonra perdeye baktım ki yavaş yavaş açılıyo.çok korktum,hiç kıpırdamadan öylece bakmaya devam ettim ama perde de açılmaya devam ediyordu.ortada bi göz yanılması olmadığından emindim...sonra kendimi toparladım ve ani bir hızla annemin yanına gittim ve onu uyandırdım.elinden tutup perdeyi göstermeye gittim ama perde kapanmıştı.gittiğimizde sadece hafif bi sallatı vardı.anneme olanları anlattım ama ''arkadaşının anlattıklarından etkilenmişsin,bilinç altında olan bişey bu perdenin açıldığı yoktur''dedi ve gitti.ben de yatağıma döndüm.belki anneme söyleyemedim ama ben onun yanına koşmadan önce perde tamamen açılmıştı ve dışardan binaları görebiliyordum...bu BİLİNÇALTIMDAN değildi!!!