Gönderen Konu: ŞİKAYET VE SOHBET  (Okunma sayısı 12083 defa)

Çevrimdışı goalkeeper

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 4
    • MSN Messenger - goalkeeper5941@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: ŞİKAYET VE SOHBET
« Yanıtla #36 : 20 Haziran 2006, 22:11:50 »
bazi şeylerde buyukluk gerekir ;) bazı şeylerde susmak en ii cevaptır ;) bunlar başka buyukluk kapısır ;)  anlamak da anlatmakta hep böledir ;) gerçek ve gerçek gibi ;) 
bu genç yaşima ragmen baya bi hayat tecrubesi edinmek zorunda kaldım ama ben,im yaşimdan bir yas buyk  insandan bile daha az tecrubeliyim ;)

bu da benden bir not olsun ;)  HAKKI YALÇIN 'I BİLEN  BİLİR ;)
GERÇEK AŞK HERKESİN KONUSTUGU,PEK AZININ GÖRDÜĞÜ HAYALETLERE BENZER!
EVET KONUYLA ALAKASI YOK AMA İÇİMDEN GELDİ BEAAAAAA ;););););)

*****KALECİ YALNIZ ADAMDIR*******
BİZ NE ÇARŞIYIZ ,NE ULTARSLAN,NE KEDERLİYİZ,NE DE DERTLİ! BİZ GENÇ FENERLİYİZ GENÇ FENERLİ!!!

Çevrimdışı nadir_piero

• Osc Çizik Üye

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -25
    • MSN Messenger - abkkka@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #37 : 20 Haziran 2006, 22:14:18 »
bakın olayı anlatıyom ben bu arkadaşı yeniyodum sonra oyun attı bağlantı kopptu sonra tekrar girdik yine ben yeniyodum 5-2 arkadaş bi gol attı 5-3 oldu ben de sinirlendim klavyeye vurdum oyundan çıktı...ama arkadaş benim bilerek çıktığımı söledi.......bir kere ben niye bilerek çıkim ki ...........zaten yeniyom......sonra bi daha maça girdik..........bu maçta da 78 dk da 4-0 yeniyodum ama bu sefer diğer arkadaş çıktı bende niye böle yaptın diye sorunca arkadaş bana sana da ayynı çıkma tadını yaşatmak istedim onun için çıktım dedi........sonra ben bişi demedim tekrar girdik ama bunda kimsenin çıkmıcağına söz vermiştik ben 89. dk de durumu 2-2 den 3-2 yaptım ve arkadaş hemen çıktı.........

Çevrimdışı nadir_piero

• Osc Çizik Üye

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -25
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #38 : 20 Haziran 2006, 22:15:35 »
artık bunun cevabını siz verin

Çevrimdışı nadir_piero

• Osc Çizik Üye

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -25
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #39 : 20 Haziran 2006, 22:16:02 »
sizce kim haklı arkadaşlar söleyin ya lütfen

Çevrimdışı Malatyasporlu

• MODERATÖR
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 41
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #40 : 20 Haziran 2006, 23:38:49 »
TARTIŞMA BİTMİŞTİR.

BU MAÇ İLE İLGİLİ BİR TEK YORUM YAZILMAYACAK.YAZILSA BİLE DİKKATE ALINMAYIP SİLİNECEKTİR.KONU KAPANMIŞTIR.KARAR ADMİNLERLE YAPILAN GÖRÜŞME SONUCU VERİLECEKTİR.ŞUNU SÖYLEMEDEN GEÇEMEYECEM.O KADAR EMEĞİME VE SİTE SAHİPLERİNE BİRAZ SAYGINIZ VARSA BU TİP TARTIŞMALARA GİRİLMEZDİ.SONUÇTA BUNUN BİR EĞLENCE VE ZEVK ARACI OLDUĞUNU UNUTUP SADECE BİR ANLIK HIRSINIZA YENİLDİNİZ.İNANIN BU TİP TARTIŞMALARI GÖRDÜKÇE FORUMA VE MSNYE GİRME ZEVKİ,HEYECANI VE İSTEĞİ KALMIYOR.AÇIKÇASI KENDİME KIZMAYA BAŞLIYORUM."SEN BU KADAR EMEK HARCA,SİTE SAHİPLERİ SANA FORUMDA YER AÇSINLAR SENİN TURNUVAN NE HALDE" DİYE DÜŞÜNMEDEN EDEMİYORUM.YANİ EMEĞİME ACIMAYA BAŞLIYORUM BU OLANLARDAN SONRA.SON KEZ SÖYLÜYORUM.O KADAR İŞ GÜÇ SINAV ARASINDA SİZLERE GÜZEL BİR TURNUVA SUNMAYI ÇABALARKEN BÖYLE DAVRANIŞLA BİR DAHA KARŞILAŞIRSAM KESİN VE NET OLARAK SÖYLÜYORUM TURNUVAYI FESHETMEK ZORUNDA KALACAĞIM.ARTIK SIRADAN İNSANLARIN YAPTIĞI GİBİ SIRADAN TURNUVALARA KATILIRSINIZ.BU SÖZÜ ÇOK SEVİYORUM.

"SAYGI GÖRMEK İÇİN SAYGI GÖSTERMEK GEREK."

Çevrimdışı nadir_piero

• Osc Çizik Üye

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -25
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #41 : 20 Haziran 2006, 23:55:14 »
TARTIŞMA BİTMİŞTİR.

BU MAÇ İLE İLGİLİ BİR TEK YORUM YAZILMAYACAK.YAZILSA BİLE DİKKATE ALINMAYIP SİLİNECEKTİR.KONU KAPANMIŞTIR.KARAR ADMİNLERLE YAPILAN GÖRÜŞME SONUCU VERİLECEKTİR.ŞUNU SÖYLEMEDEN GEÇEMEYECEM.O KADAR EMEĞİME VE SİTE SAHİPLERİNE BİRAZ SAYGINIZ VARSA BU TİP TARTIŞMALARA GİRİLMEZDİ.SONUÇTA BUNUN BİR EĞLENCE VE ZEVK ARACI OLDUĞUNU UNUTUP SADECE BİR ANLIK HIRSINIZA YENİLDİNİZ.İNANIN BU TİP TARTIŞMALARI GÖRDÜKÇE FORUMA VE MSNYE GİRME ZEVKİ,HEYECANI VE İSTEĞİ KALMIYOR.AÇIKÇASI KENDİME KIZMAYA BAŞLIYORUM."SEN BU KADAR EMEK HARCA,SİTE SAHİPLERİ SANA FORUMDA YER AÇSINLAR SENİN TURNUVAN NE HALDE" DİYE DÜŞÜNMEDEN EDEMİYORUM.YANİ EMEĞİME ACIMAYA BAŞLIYORUM BU OLANLARDAN SONRA.SON KEZ SÖYLÜYORUM.O KADAR İŞ GÜÇ SINAV ARASINDA SİZLERE GÜZEL BİR TURNUVA SUNMAYI ÇABALARKEN BÖYLE DAVRANIŞLA BİR DAHA KARŞILAŞIRSAM KESİN VE NET OLARAK SÖYLÜYORUM TURNUVAYI FESHETMEK ZORUNDA KALACAĞIM.ARTIK SIRADAN İNSANLARIN YAPTIĞI GİBİ SIRADAN TURNUVALARA KATILIRSINIZ.BU SÖZÜ ÇOK SEVİYORUM.

"SAYGI GÖRMEK İÇİN SAYGI GÖSTERMEK GEREK."

ok kardeş siz adminlerle görüşün ben artık karara saygılı kalcam

Çevrimdışı umutguven

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -7
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #42 : 21 Haziran 2006, 01:22:38 »
Arkadaşlar bir düzeltme yapıp sonra bu konuyu kapatıyorum.... bu nadir bilmemne denilen arkadaş tam bir virüs gibidir. Söyledikleri herşey tepeden tırnağa asılsızdır. İlk maçta çıktı... ikinci maçı yapıyorduk ve ikinci maçta 3-1 yeniyordum. 3. golü yiyince golü atmamla beraber çıktı. Şimdi yorumlarını okudumda, 5-3 falan yazmış.. birincisi 5-3 yenen bir kişi sinirlenmez ve oyunu terketmez. Bu tarz şeylere "kuran çarpsın" vs. gibi şeyler yazmış. Bu arkadaş dinsiz ve imansızdır. Kara listeye alınmalıdır ve turnuva düzenleyen arkadaşların dikkat etmesi lazımdır bu kişiye. Turnuvanın adabını bozuyor. Beni az çok tanıyan tanır bilen bilir. Yalan söylemem. Ben bu kişiye küfür etmedim. İlk maçtada ikinci maçtada bilerek çıktı. Bu konuyu kapatıyorum ve bu kişiyle bir daha asla maç yapmayacağım, eğer bir turnuvada karşılaşsak bile. Bence o turnuvayı bırakmadan sizin onu şutlamanız gerekir. Bol şans herkese..
i'll make an offer you can't refuse

Çevrimdışı adriano

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 21 Haziran 2006, 01:49:51 »
evren kardeşim seni anlayabiliyorum ama baştan beri sanırım biraz hatan var. bu sorun neden hep aynı kişinin maçlarında çıkıyor. bunun çaresi gayet basitdi teee baştan ama olmadı şimdi kendi kendine büyüdü olay. başka hiç kimse sorun çıkarmıyo. bence arkadaş önce kendisine bu soruyu sorması lazım. kaç kaçtı? kim çıktı? nie çıktı? ne dedi? bu soruların artık hiç bi önemi yok bence. eminim en doğru kararı vereceksin. ama turnuvayı feshedebilirim demende beni üzdü :( 1 kişinin yüzünden neden diğer 17 kişi bu kaliteden mahrum kalacak ? saygılar...

Çevrimdışı nadir_piero

• Osc Çizik Üye

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -25
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #44 : 21 Haziran 2006, 11:07:24 »
arkadaşım böle demişsin ama valla benim hatam yok

Çevrimdışı nadir_piero

• Osc Çizik Üye

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -25
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #45 : 21 Haziran 2006, 11:09:06 »
arkadaşlar isterse bu turnuvada sonuncu olim ama bu turnuvadan çekilmicem......

Çevrimdışı nadir_piero

• Osc Çizik Üye

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -25
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #46 : 21 Haziran 2006, 11:19:08 »
bu turnuvadan çekilmeyeceğini ve bu karşilaşmanin 3-0 iki tarafinda mağlubuiyeti ile sonuçlandiğini kabul ediorm .........

Çevrimdışı яєαρєя

• 3. SINIF UYE
  • Puan 253
  • reaper
    • MSN Messenger - emicin6@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #47 : 21 Haziran 2006, 12:11:13 »
ya biz bi amc oynadık prent screen almadık die iptal mi oldu butun ayrıntılarıda yazmıstık halbu ki