Gönderen Konu: ŞİKAYET VE SOHBET  (Okunma sayısı 12120 defa)

Çevrimdışı Malatyasporlu

• MODERATÖR
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 41
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: ŞİKAYET VE SOHBET
« Yanıtla #48 : 21 Haziran 2006, 12:57:08 »
TARTIŞMA BİTMİŞTİR.HER İKİ TARAFIN 3-0 HÜKMEN YENİLMESİ KARARLAŞTIRILMIŞTIR.

Adriano kardeşim.Kesinlikle 1 veya 10 kişi için asla bu güzel turnuvayı iptal etmem.Bunu yapmak en büyük adaletsizlik olur.Ben bu haksızlığı istesem de yapamam zaten.O mesajı yazmamdaki amaç turnuvamıza sahip çıkmamızdı.Gereken neyse yapılır ama bu turnuva son hafta maçı oynanana kadar devam edecektir.
Kişiler değişir ama turnuva kalıcıdır.Turnuvanın kalıcılığı da dostluğun,kardeşliğin,dürüstlüğün ve karakterli insanların varlığıyla sağlanır.Şu an ligimizde yer alan benim dışımdaki 17 kişi seçilerek turnuvaya alınmıştır.
Hepinizin içi rahat olsun turnuvayı en güzel şekilde bitireceğim.Bakın üstüne basa basa söylüyorum BU TURNUVA SON HAFTA MAÇI OYNANANA KADAR DEVAM EDECEKTİR.ASLA KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN.
HEPİNİZE DOSTÇA,ZEVKLİ,EĞLENCELİ,ÇEKİŞMELİ,HEDEFLERİ OLAN MAÇLAR DİLİYORUM.İLK HEDEFİNİZ DOSTLUK OLSUN.BAŞARILAR DİLERİM.(AYRICA EN KISA ZAMANDA MAÇLARI OYNANMAYAN ARKADAŞLAR MAÇLARINI BİTİRSİNLER)

Çevrimdışı umutguven

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -7
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #49 : 21 Haziran 2006, 13:09:31 »
Yendiğim maçta adamın işine gelmedi diye oyundan çıkıyo ve 3-0 hükmen yeniliyorum.. Turnuvadan çekiliyorum.. Bu adalet değil..    bu prntscrn uygulaması böyle art niyetli insanlar olduğu sürece hep böyle şerefsizlikleri doğurur..
i'll make an offer you can't refuse

Çevrimdışı scary_mann

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 254
  • TANIYAN TANIR,TANIMIYANLA TANISILIR...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #50 : 21 Haziran 2006, 17:11:40 »
cek cumhurıyetı bugun de msn e gırmessen ben evren abıden geregının yapılmasını ıstıcem!gelde maçımızı yapak
THIS İS THE LeGeNd
                   ScaRy

Çevrimdışı Z3U5

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #51 : 21 Haziran 2006, 18:11:17 »
bence bu olayda umut un hakkı yenmiştir ben umutla çok maç yaptım ve neredeyse hiç bir maçımız yarım kalmadı ve umut ne olursa olsun maçın sonuna kadar mücadele eder ayrıca bir çok farklı turnuvada oynadık ve hiç böyle bir sorun olmadı nadir denen arkadaşı tanımıyorum yorum yapamayacağım ama umut asla onun söylediklerini yapacak bi insan değildir umut un hakkının yendiğini düşünüyorum

Çevrimdışı adriano

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 21 Haziran 2006, 22:38:30 »
bence bu olayda umut un hakkı yenmiştir ben umutla çok maç yaptım ve neredeyse hiç bir maçımız yarım kalmadı ve umut ne olursa olsun maçın sonuna kadar mücadele eder ayrıca bir çok farklı turnuvada oynadık ve hiç böyle bir sorun olmadı nadir denen arkadaşı tanımıyorum yorum yapamayacağım ama umut asla onun söylediklerini yapacak bi insan değildir umut un hakkının yendiğini düşünüyorum

BENDE AYNI FİKİRDEYİM AMA MADEM EVREN BÖYLE Bİ KARAR VERDİ SAYGI DUYMAK GEREKİR BENCE. UMUT SENİ HEPİMİZ BİLİYORUZ KARDEŞİM ÇEKİLMENE GEREK YOK BENCE İÇİN RAHAT OLSUN. SAYGILAR...

Çevrimdışı umutguven

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -7
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #53 : 22 Haziran 2006, 01:24:09 »
sağolun arkadaşlar bana verdiğiniz destekten ötürü

Çevrimdışı punisher_ukala

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #54 : 24 Haziran 2006, 17:14:59 »
evrenn abi fifa yı yükledim sorun düzeldi ben turnuvadan ihraçmı edildim
mucuk

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #55 : 24 Haziran 2006, 17:20:49 »
kardeş 1. ci ve 2. hafta maçlarini yapmişmiydin ? eğer yaptiysan sorun yok şimdi senle 4. hafta maçimiz var zaten istersen hemen yapalim benim için uygun şu anda oke

Çevrimdışı Malatyasporlu

• MODERATÖR
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 41
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #56 : 24 Haziran 2006, 23:52:39 »
evrenn abi fifa yı yükledim sorun düzeldi ben turnuvadan ihraçmı edildim

Yok kardeş öyle bi durum sözkonusu bile olamaz.Sen çekilmediğin sürece(fair play aykırı davranışlar hariç) seni kimse ihraç edemez.Maçlarında başarılar dilerim kardeş.

Çevrimdışı goalkeeper

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 4
    • MSN Messenger - goalkeeper5941@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #57 : 25 Haziran 2006, 00:41:01 »
evren abi çok özür dilerim ayrıca tüm katılımcı arkadaslardan 6 gunluk baglantı problemim ardından tekrar  burdayım pazaar gunu sizi bekliycem benle maçi olan arkadaslar duyrulur ama en geç 9 a  kadar ;) akşam 9 yane :)

BARCELONANIN BUFFONU  OLACAK CHELSEA NİN P.CECHİ VAR ZATEN
AMA EN BUYUGU FENERBAHÇENİN RÜŞTÜ REÇBERİ VARRRRRR!!!!!!!!!!!!
*****2006 DEGİLLLLLLLL******   8)   8)  8)  8)  8) 2008  8)  8)  8)  8) HEDEFE KİLİTLENİLDİ!!!!!!
SON SÖZÜ CAMPELLA CRESPO SOYLUYCEK GİBİ ;) ;)
KOCAELİSPOR SUPER LİGE FENA GELECEK !!!!!
BİZ NE ÇARŞIYIZ ,NE ULTARSLAN,NE KEDERLİYİZ,NE DE DERTLİ! BİZ GENÇ FENERLİYİZ GENÇ FENERLİ!!!

Çevrimdışı Malatyasporlu

• MODERATÖR
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 41
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #58 : 25 Haziran 2006, 00:41:48 »
GOLD İNTERNATİONAL SÜPER LİG'de heyecan tekrar başladı.1 Hafta süren ayrılıktan sonra tekrar heyecana kaldığımız yerden devam ediyoruz.Bir daha böyle tatsız olayın yaşanmaması için hepinizden gerekli itinayı göstermenizi bekliyorum.5.hafta maçları ile heyecanı bıraktığımız yerden devam ettiriyoruz.
Şampiyonluk yarışı tüm hızıyla ve çekişmesi ile devam ediyor.

Çevrimdışı umutguven

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -7
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #59 : 26 Haziran 2006, 00:22:48 »
Sinirle aldığım bi kararla çekildiğimi açıklamıştım. oynamadığım arkadaşlara haksızlık yaptığımı düşündüm.. sonra bir tane ŞEREFSİZ yüzünden bu turnuvadan çekilmicem.. , destekler için tekrar teşekkürler ve turnuvaya kaldıgım yerden devam edicem her türlü kolpaya ve adaletsiz karara rağmen.. 

tek umudum bir daha böyle bir şerefsizle muhattap olmamak