Gönderen Konu: SOHBET YERİ  (Okunma sayısı 4505 defa)

Çevrimdışı akyollu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 243
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #24 : 20 Mart 2007, 16:10:35 »
tüh be tam pek pcyi acamadıgım zaman turnuva düzenlenmiş gec kalmısım....gitti sampiyonluk  yawww ;D  nese  öbürkünde olurum artık

ŞAMPİYON GAZA GELMİŞ ;D ;D ;D

kimin geldiği belli oluyo bilader....alttaki yazı belli olmuyo akyollu....gazetelerde mansetlere ver barii....

GAZA GELSEM TÜM TURNUVALARA KATILIRDIM KOÇUM NBA FİFA AMA GEREK YOK MAYK Bİ KERE ANAHTAR ALMIŞIM UĞRAŞMIYOM ARTIK  :D :D :D

Çevrimdışı ultrahuseyin

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 182
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #25 : 20 Mart 2007, 16:21:18 »
tüh be tam pek pcyi acamadıgım zaman turnuva düzenlenmiş gec kalmısım....gitti sampiyonluk  yawww ;D  nese  öbürkünde olurum artık

kimin geldiği belli oluyo bilader....alttaki yazı belli olmuyo akyollu....gazetelerde mansetlere ver barii....

GAZA GELSEM TÜM TURNUVALARA KATILIRDIM KOÇUM NBA FİFA AMA GEREK YOK MAYK Bİ KERE ANAHTAR ALMIŞIM UĞRAŞMIYOM ARTIK  :D :D :D

bizde urasmıyoruz bilader nba falan...zaten artık ugrasma bir kere sansa sampiyon olursun ancak :P  önemli olan süreklilik saglamak,ikincide gruptan cıkamadın mı ligdede durumun kötü oldumu nekadar iyi oyuncu oldugun anlasılıyo senin gibi :-* ;D
şanlıyız şöhretliyiz.paşayız kralız.reklamız markayız.falanız filanız.kralına değil alayına basarız.tek farkımız körfezli olmamız....

...FoReVeR GaLaTaSaRaY S.K...

Çevrimdışı akyollu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 243
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #26 : 20 Mart 2007, 16:47:41 »

bizde urasmıyoruz bilader nba falan...zaten artık ugrasma bir kere sansa sampiyon olursun ancak :P  önemli olan süreklilik saglamak,ikincide gruptan cıkamadın mı ligdede durumun kötü oldumu nekadar iyi oyuncu oldugun anlasılıyo senin gibi :-* ;D

LİGDE MÜCADELE ETMİYORUM GURUPTANDA ÇIKARDIM İSTESEYDİM AMA O ARA ZATEN DURUMU ANLATTIM ERDİ YE DE BENİM YERİME MAS ÇIKMIŞ OLDU FARKETMEZDİ SONUÇTA BU BENİM KÖTÜ OYNADIĞIM ANLAMINA GELMEZ SENİN TACSIZ A 11 GOL YEMEN SENİN KÖTÜ BİR OYUNCU OLDUĞUNU MU GÖSTERİYOR O ZAMAN EĞER SENİN ANLAYIŞIN BUYSA EVET BEN KÖTÜ OYNUYORUM  ;) ;) ;)

Çevrimdışı DARK

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 162
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #27 : 21 Mart 2007, 02:02:52 »
way beeea sonunu iyi bağlamışsın akyollu  ;) :D
saygılı ol sevgi bul :)

Çevrimdışı MaS

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 248
  • && JONH CAREW &&
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #28 : 21 Mart 2007, 14:20:58 »

LİGDE MÜCADELE ETMİYORUM GURUPTANDA ÇIKARDIM İSTESEYDİM AMA O ARA ZATEN DURUMU ANLATTIM ERDİ YE DE BENİM YERİME MAS ÇIKMIŞ OLDU FARKETMEZDİ SONUÇTA BU BENİM KÖTÜ OYNADIĞIM ANLAMINA GELMEZ SENİN TACSIZ A 11 GOL YEMEN SENİN KÖTÜ BİR OYUNCU OLDUĞUNU MU GÖSTERİYOR O ZAMAN EĞER SENİN ANLAYIŞIN BUYSA EVET BEN KÖTÜ OYNUYORUM  ;) ;) ;)

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı ridvan1903

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #29 : 30 Nisan 2007, 13:09:17 »

Çevrimdışı burak123

• 5. SINIF UYE
  • *