Gönderen Konu: Yöenitici Yaptın Hamza Buyur Al SAna Yönetici Hep Biz Tartışma Çıkarıyoduk Dimi  (Okunma sayısı 1507 defa)

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • MSN Messenger - tello_hazer1903@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
İyi Bakın Beyler ;

edit ( mesajda kufur ıcerdiği için editlenmiştir. ;) )

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
2-0 yeniyodum bilseydim yenmezdim 60da çıktı bunları dedi

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
BİZ ALIŞTIK BUNA CEMALDİR NE YAPSA YERİ HAMZA DÜŞÜNSÜN Bİ ÇÖZÜM

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
yok biz yapınca töbe töbe bişeyler oluyoda millete herkes baksın diye baktım hayır bırak yapsın ama yönetici nasıl oluyor onu çakamadım

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
SEN NE BICIM ADAMSIN VARYA ARTIK SANA BISI DEMIYORUM MSN DE KARDESIMLI FLN KONUSUYOSUN BURDA BU KONUYU ACIYOSUN BEN SANA PARDON SINIRLENDIGIM ICIN SOYLEDIM DEDIM OLAY KAPANDI NESE BUNU AÇMAN VBISI IFADE ETMIYO MSN DEKI OLAYLAR SITEYE TASINMASI YASAK KONU LOCKED !

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
yok biz yapınca töbe töbe bişeyler oluyoda millete herkes baksın diye baktım hayır bırak yapsın ama yönetici nasıl oluyor onu çakamadım

senın gıbı aptal bır ınsan nasıl super moderator oluyo onu bı acıkla

sıtede benım yaptıgım katkının 10 da 1 ını yapmadın sen bebe

dogrudur bana karsı dık dık konusanlara agzının paynıda verırım benım yapım bu yönetici olmamla bunun bı alakası yok ... once sen efendı olcaksın karsındakıde ona gore konuscak senle bunu ogren artık !                    ;)

Çevrimdışı DemoN

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 9851
  • t 0 L Q a ^
    • MSN Messenger - unitedturkey@live.de
    • Profili Görüntüle
    • www.oyunsiteniz.com
-PuSaT- biraz abartmisin böle seyler olur sora unutulur her mac sorasi böle olay oluyo
ve senin ters sorularana ters cevap vermis sana yapilan feci hakaret görmedim ben

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
LAN KÜFÜR EDİYO DAHA NAPSIN
MSNDEKİ TARTIŞMALAR MAÇI İLGİLENDİRİYOSA BUDA SİTEYİ İLGİLENDİRİYODUR 10DA 1 MİR DİYOSUN BEN STEDE SENİN KADAR ESKİ DEĞİLİM BUNUDA BİL SİTEYE HERKEZ KATKI YAPMAYA ÇALIŞIYOR BENDE HERKES SENİN NELER YAPTIĞINI HERKES BİLİYO BEN KİMSEYE KİN TUTMAM MSNDE KARDEŞİM DERİM YAPTIĞINI BURAYA NAKLEDERİM SESİNİ KESECEN HAKSIZSAN BİLECEN HAKSIZLIĞINI YÖNETİCİ OLDUN DİYE BU HAKKI VERMİYOR KİMSE SANA BEBECAN MIŞ KLAVYE BEBESİ SİN İŞTE SADECE BU KADAR...

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
MSNDEKİ TARTIŞMALAR MAÇI İLGİLENDİRİYOSA BUDA SİTEYİ İLGİLENDİRİYODUR 10DA 1 MİR DİYOSUN BEN STEDE SENİN KADAR ESKİ DEĞİLİM BUNUDA BİL SİTEYE HERKEZ KATKI YAPMAYA ÇALIŞIYOR BENDE HERKES SENİN NELER YAPTIĞINI HERKES BİLİYO BEN KİMSEYE KİN TUTMAM MSNDE KARDEŞİM DERİM YAPTIĞINI BURAYA NAKLEDERİM SESİNİ KESECEN HAKSIZSAN BİLECEN HAKSIZLIĞINI YÖNETİCİ OLDUN DİYE BU HAKKI VERMİYOR KİMSE SANA BEBECAN MIŞ KLAVYE BEBESİ SİN İŞTE SADECE BU KADAR...

KLAVYEDE DEIL SOKAKTADA BI GUZEL PATAKLARDIM SENI AMA .....NESE KONUYU YOLLUYORUM GERI DONUSUME BIDAHADA AKILLI KONUS LAF YEME...

Çevrimdışı melih123

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2352
    • MSN Messenger - steve_melih@hotmail.com
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı izmirli2

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2548
  • karakartal
    • Profili Görüntüle
ya hep böle tartışma  çıkıo bir oyun mu ya hep hanzerle cemlade oluo ha bi oyundur amk tartışmayın ya yeni felsefeniz bu olsn ;) :)
Bizler futbolun deil BEŞİKTAŞI n arkasındayız  bırakın futbolu misket oynasa bile BEŞİKTAŞ taraftarıyız  

Küfüre karşıyız çünkü BEŞİKTAŞ lıyız.Futbol barıştır.Futbol kardeşiliktir.Herşeyin üstüne çekelim bir kemer ama son bir kez YAR..MI YE fener

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta

KLAVYEDE DEIL SOKAKTADA BI GUZEL PATAKLARDIM SENI AMA .....NESE KONUYU YOLLUYORUM GERI DONUSUME BIDAHADA AKILLI KONUS LAF YEME...
Kes lan sen mi pataklıcan  sen benim şeyi patakla osmanı