Gönderen Konu: 1.TUR EŞLEŞMELERİ MAÇ SONUÇLARI  (Okunma sayısı 6238 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Ynt: 1.TUR EŞLEŞMELERİ MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #24 : 17 Eylül 2006, 14:03:36 »
Meslord deplasmanda attığı için 3 , 4 sayılıyo ya ondan len sende bişey bilmiyosun cahal mı ne  ;D ;D ;D

sen hiç kafanı yorma sero kardşeim ben herşeyi ii biliyorumda ozamn  3. maç yapanlar slakmı oke benm için farketmez hiçbişey ben yazarım galibi  ;)

arkadaşlar bende o anın heyecenıyla öyle düşündüm, ama daha önce turnuvada bu durumla karşılalşanlarla da konuştum ve onların 3. bir maç yaptığını duydum, hepinizin huzurunda bu beraberlii bozmak için 3. maç yapma isteğimi dile getiriyorum

mansiz kardeşim bu uygulama ilk defa uygulanacaği için duruma itiraz etme hakkın bulunmaktadir . dolasiyla 3. karşilaşma oynanmak zorundadir . fakat meslord kardeşim bu gün müsaid olamayacağindan ötürü ve amet kardeşimin kuralari akşam üstü çekececeğinden dolayi bir üst tura sen çikmiş bulunmaktasin . fakat şayet meslord kardeşim kuralar çekilmeden önce seninle 3. maçi yapmak isterse ve müsaid olursa bu maç yapilabilir . ancak kuralar çekildikten sonra böyle bir şey söz konusu olamaz

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #25 : 17 Eylül 2006, 18:03:52 »
HOME & AWAY UYGULAMASİ HAKKINDA SİTEMİZDE BİR ANKET VAR KARDEŞLERİM HEPİNİZİN OY KULLANMANIZI VE ELBETTE DEĞERLİ YORUMLARİNİZİ BEKLİYORUM

ANKETE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Çevrimdışı mansiz26s

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 29
    • MSN Messenger - EFSANE_BESIKTASLI@YAHOO.COM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 17 Eylül 2006, 18:10:42 »
arakadaşlar meslord kardeşimle centilmence iki maç yaptık; aslında maçın çinde geçen olayları burada zikretmeye gerek yok; maçtan sonraki konuşmalarımızda meslordu turu geçtiği konusunda tebrik etmiştim; fakat daha sonra böyle bir uygulama olduğundan dolayı hakkımı aramak istedim sadece; kimseyi kırmak niyetinde değilim; amacım güzel bir oyun oynamak zten benle oynayanlar bilirler; oyun oynarken bundan zevk almaya çalışırım. Böyle birşeyin bu şekilde olmasını istemezdim, canını sıktığım kişilerden özür dilerim, meslord kardeşim sana da buradan bir söz eğer devam edersem bu turnuvaya, kupayı senin için alamaya çalışacağım
EXPERT

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #27 : 17 Eylül 2006, 18:17:52 »
arakadaşlar meslord kardeşimle centilmence iki maç yaptık; aslında maçın çinde geçen olayları burada zikretmeye gerek yok; maçtan sonraki konuşmalarımızda meslordu turu geçtiği konusunda tebrik etmiştim; fakat daha sonra böyle bir uygulama olduğundan dolayı hakkımı aramak istedim sadece; kimseyi kırmak niyetinde değilim; amacım güzel bir oyun oynamak zten benle oynayanlar bilirler; oyun oynarken bundan zevk almaya çalışırım. Böyle birşeyin bu şekilde olmasını istemezdim, canını sıktığım kişilerden özür dilerim, meslord kardeşim sana da buradan bir söz eğer devam edersem bu turnuvaya, kupayı senin için alamaya çalışacağım

mansiz kardeşim sen en doğal hakkını kullandin ve centilmence 3. maçi oynamayi teklif ettin . bu yaptiğin gayat normal . buna rağman bunlari söylüyorsan seni ayakta alkişliyorum . işte sizin gibi mert insanlar olduğu müddetçe sirtimiz hiç bir zaman yere gelmeyecek . kazansak da kaybetsek de üzülmeyeceğiz . kazanan her zaman dostluk ve kardeşlik olacak 

Çevrimdışı mansiz26s

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 29
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 17 Eylül 2006, 18:19:28 »

mansiz kardeşim sen en doğal hakkını kullandin ve centilmence 3. maçi oynamayi teklif ettin . bu yaptiğin gayat normal . buna rağman bunlari söylüyorsan seni ayakta alkişliyorum . işte sizin gibi mert insanlar olduğu müddetçe sirtimiz hiç bir zaman yere gelmeyecek . kazansak da kaybetsek de üzülmeyeceğiz . kazanan her zaman dostluk ve kardeşlik olacak 

spor dostluk sevgi barış ve kardeşliktir sözünü sitemizde uygulamada tutalım hep; bunun için çaba gösterelim; o bir yana gerçekten söylediklerimde samimiyim
EXPERT

Çevrimdışı grkm

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 13
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #29 : 17 Eylül 2006, 20:19:43 »
GrKm : 3 - 0 : capslock
Capslock: 0 - 3 : GrKm   (hükmen)

arkadaş pc sinde bi sorun olduğunu söyledi
ve hükmen yazmamı istedi
bilginize

Çevrimdışı meslord

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #30 : 17 Eylül 2006, 20:52:09 »
HELAL OLSUN

Mansiz26s kardeşim kesinlikle sana kırgın değilim tur sana helal olsun.Benim için kupayı alman yeterli.FIFA bir araç daha öncede söylediğim gibi sen benim dostumsun K.İ.B

Çevrimdışı mansiz26s

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 29
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 18 Eylül 2006, 23:43:14 »
HELAL OLSUN

Mansiz26s kardeşim kesinlikle sana kırgın değilim tur sana helal olsun.Benim için kupayı alman yeterli.FIFA bir araç daha öncede söylediğim gibi sen benim dostumsun K.İ.B

BU BENİM MEHİRİM OLDU BU TURNUVA İÇİN EYVALLAH KARDEŞİM
EXPERT

Çevrimdışı mansiz26s

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 29
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 21 Eylül 2006, 21:41:29 »
ya arkadaşlar bu turnuva devam etmiyormu amett kardeşim bi ilgilen yaw şu turnuvayla
EXPERT

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #33 : 21 Eylül 2006, 21:59:15 »
ya arkadaşlar bu turnuva devam etmiyormu amett kardeşim bi ilgilen yaw şu turnuvayla

ben ilgileniyorum kardeşim hergün burdayım turnuvanın kuralarını ve günlerini yazdım yeterince ilgileniyorum sorası size kalıyo arkadşlar size kalan tek şeyde maçlarınızı gününde yapmanız  ;)