Gönderen Konu: Spain 0-1 Mami  (Okunma sayısı 6103 defa)

Çevrimdışı black_tower91

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 48
  • DAvid Villaa
    • MSN Messenger - black_tower91@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Spain 3-0 Mami
« Yanıtla #24 : 21 Temmuz 2008, 21:21:24 »
 :)

Çevrimdışı mami_7

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Spain - Mami
« Yanıtla #25 : 21 Temmuz 2008, 21:22:15 »
bugun son gelmezse bn griom hukmen yazma

Siz oynayin furkan o zaman

ya ne acayip şeyeler yapıyonuz ya herkes hükemn yazıyo biz yazınca yazma

bir tek sen sorun çıkartiyorsun ama kardeş.burada sadece oyun oynuyoruz.yedek olarak girse ne olacakki.amacımız eğlenmek değil mi sonuçta.Hükmen yazarak ne kadar eğlenebilirsinki

Neyse Madem İstemiyorsun Hükmen Sonucunu geçerli kılalim.üst turda başarilar

ya ne üst turu admin ben geldim sen bgün son yazmışın ben bugün maçımı yapıcam allahallah yapmayın böle düzelt o 3-0 ı ne hükmeni sabah yapmak şartmı

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Ynt: Spain 3-0 Mami
« Yanıtla #26 : 21 Temmuz 2008, 21:23:04 »

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa admin ne oluyo . bugün son değilmi ben istediğim zaman oynarım yapmayın böle hem nie giriyoki o adam onane ben burdayım anasıı  satim geldim ben yaparım maçımı bugün skoruda yazarım oraya kimse giremez yerime

biraz daha uzatırsan gerçekten eleneceksin

Spaini bul ve yap o zaman.son 1 saat daha uzatıyorum süreyi.Benim için problem olmaz 1 hafta daha beklerim ama senin dışında 15 katilimci daha var üst tur kuralarini bekleyen

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #27 : 21 Temmuz 2008, 21:23:36 »

ya ne acayip şeyeler yapıyonuz ya herkes hükemn yazıyo biz yazınca yazma

bir tek sen sorun çıkartiyorsun ama kardeş.burada sadece oyun oynuyoruz.yedek olarak girse ne olacakki.amacımız eğlenmek değil mi sonuçta.Hükmen yazarak ne kadar eğlenebilirsinki

Neyse Madem İstemiyorsun Hükmen Sonucunu geçerli kılalim.üst turda başarilar

ya ne üst turu admin ben geldim sen bgün son yazmışın ben bugün maçımı yapıcam allahallah yapmayın böle düzelt o 3-0 ı ne hükmeni sabah yapmak şartmı

Tamam düzelttim.Oynayin 

Çevrimdışı mami_7

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #28 : 21 Temmuz 2008, 21:23:56 »
arkadaş sürekli erteliyo bıgün dedi ama yok

Spain : 3 - 0 mami

gelirse siler yaparız

kardeşim bugün son değilmi akşam son olur benim bildiğim ve ben geldim niye 3-0 yazmışın admin sende düzelt kanka ben geldi illahi sabah yapmak şartmı zaten akşama kadar vakti var silin o 3-0 ı ben burdayım

kardeş eşleşmeler açıklanalı 3 gün oldu.kuralari 2 dakika sonra çekecektim.Son dakikada yazinca zor durumda kaliyoruz bizde

Şimdide Spain yoksa ortada ne yapacağim ben  :-[

kanka tmm da ben ne yapim ama
sonuçta burdayım ben zaten 3-0 geçmem adam gelir yaparız ondan sonra yenei yazarsın sende maçı bugün mutlaka yaprız sen kafanı yorma sen oraya mami-spain maçının yeneni yaz

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #29 : 21 Temmuz 2008, 21:24:48 »

gelirse siler yaparız

kardeşim bugün son değilmi akşam son olur benim bildiğim ve ben geldim niye 3-0 yazmışın admin sende düzelt kanka ben geldi illahi sabah yapmak şartmı zaten akşama kadar vakti var silin o 3-0 ı ben burdayım

kardeş eşleşmeler açıklanalı 3 gün oldu.kuralari 2 dakika sonra çekecektim.Son dakikada yazinca zor durumda kaliyoruz bizde

sonuçta burdayım ben zaten 3-0 geçmem adam gelir yaparız ondan sonra yenei yazarsın sende maçı bugün mutlaka yaprız sen kafanı yorma sen oraya mami-spain maçının yeni yaz

tamam kardeş..ama 1 saat içerisinde oynayin en geç.yoksa kura ile çıkaracağim

Çevrimdışı mami_7

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #30 : 21 Temmuz 2008, 21:26:36 »

gelirse siler yaparız

sonuçta burdayım ben zaten 3-0 geçmem adam gelir yaparız ondan sonra yenei yazarsın sende maçı bugün mutlaka yaprız sen kafanı yorma sen oraya mami-spain maçının yeni yaz

tamam kardeş..ama 1 saat içerisinde oynayin en geç.yoksa kura ile çıkaracağim

kanka ben sana ne diyom bak sen kuranı çek bizim eşleşmeye mami-spain maçının yeneni
 yaz ondan sonra bugün düzeltirsin oke millet beklemesin yapsın maçını ben bugün gelir o yaparız sen kafanı yorma dediğim gibi yap bence

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #31 : 21 Temmuz 2008, 21:27:10 »
ok

Çevrimdışı ddennizz

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 4110
    • Profili Görüntüle
Spain - Mami
« Yanıtla #32 : 21 Temmuz 2008, 21:30:37 »
bence kurarlar çekilsi,n bu arkadaslarla eşleşen spian mami galibi ile denis mesala densin sorun çıkmaz herkes bu adamları beklemez ben beklerim amaarkadaslr sizde madem maçınız var neden bu saati beklionuz yumurta kapıya dayanıncamı aklınaza maç gelio buraya ben su tarih su saatte gircm yazssanız sorun olmıcaktı ayıp ama sonra olan hamzaya oluo adam orta yolu bulmaya çalısıo ben olsam şimdi çıldırmıstım

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #33 : 21 Temmuz 2008, 21:33:46 »
bence kurarlar çekilsi,n bu arkadaslarla eşleşen spian mami galibi ile denis mesala densin sorun çıkmaz herkes bu adamları beklemez ben beklerim amaarkadaslr sizde madem maçınız var neden bu saati beklionuz yumurta kapıya dayanıncamı aklınaza maç gelio buraya ben su tarih su saatte gircm yazssanız sorun olmıcaktı ayıp ama sonra olan hamzaya oluo adam orta yolu bulmaya çalısıo ben olsam şimdi çıldırmıstım

Ben 5.turlari hazirlamaya başladim deniz kardeş..Cemalakko-freestyler Ve Spain - Mami Karşılaşmalarinin Galiplerini Eşleştireceğim üst turda

Çevrimdışı ddennizz

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 4110
    • Profili Görüntüle
Spain - Mami
« Yanıtla #34 : 21 Temmuz 2008, 21:37:33 »
oky sen bilirsin ama ence cemal - frees 1kişi spain - mai 1kişi die 16kişi beliirle öle çek kuraları anlatabildimmi bilemem yani kurada onlar 1adammıs gibi olsun  mesla denis le spian - mami   byfoxx cemal- fres gibi onlarda galibi beklesin ikisi eşleşirse bence dofru olmayabilir ama işne karışmıyım

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #35 : 21 Temmuz 2008, 21:43:19 »
oky sen bilirsin ama ence cemal - frees 1kişi spain - mai 1kişi die 16kişi beliirle öle çek kuraları anlatabildimmi bilemem yani kurada onlar 1adammıs gibi olsun  mesla denis le spian - mami   byfoxx cemal- fres gibi onlarda galibi beklesin ikisi eşleşirse bence dofru olmayabilir ama işne karışmıyım

Yok kardeş her türlü fikre açığımdır.Ancak Bir üst tura çıkmayi garantilemiş Ve maçını yapmaya hazır 2 ayrı katilimcimizi bekletmek yerine henüz maçlarini oynamamiş Spanin Vs Mami İLA Cemalakko Vs Freestyler Eşleşmesini yaptırmak daha doğru olacaktır