Gönderen Konu: BIG SEXY'S FIXTURES AND MATCH RESULTS  (Okunma sayısı 5231 defa)

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
BIG SEXY'S FIXTURES AND MATCH RESULTS
« Yanıtla #36 : 28 Ocak 2008, 01:04:31 »
bende de ayni sorun var bir türlü gol atamiyorum son maçlarda
aga hadi karşı karşıya goller kaçıyo da 3 maçta da boş kaleye gol kaçar mı?hadi onlar kaçtı penaltı da kaçar mı :(

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #37 : 28 Ocak 2008, 01:08:53 »
bende de ayni sorun var bir türlü gol atamiyorum son maçlarda
aga hadi karşı karşıya goller kaçıyo da 3 maçta da boş kaleye gol kaçar mı?hadi onlar kaçtı penaltı da kaçar mı :(

Şans faktörü de var işin içinde tabi 

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 28 Ocak 2008, 01:37:26 »
 :-\

Çevrimdışı lazzoglu41

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 20
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #39 : 28 Ocak 2008, 13:50:05 »
elbetteki şans da önemli ama avrupada futbola değil skora bakarlar,chelsea top oynarakmı şampiyon oldu yığıldı defansa 1 farklı galibiyetler aldı hep,beşiktaş 100.yılda ne yaptı futbolmu oynadı,ispanyada futbolu barca oynuo ama lider değil,türkiyede sivas çok mu ii futbol oynadıda liderdi,yapmayın arkadaşlar pozizyona giriyoruz diyosunuz hep attınız uzun toplar bitane verkaç yan top yok,penaltı kaçırdım dio big ama penaltı saçma sapan bir penaltıydı zaten,ayrıca bizde kaçırıyoruz ama siz kendinize yontmayın işi birasda karşı tarafa bakın bigle çok maç yaptım başka sitelerdende maçlarımız oldu daha big in beni yendiğini hiç görmedim,ve her maçtan sonra savunmam ii ama gol atamıyorum deyip ağlandı,sonra takımını kötüledi ki o takımını(milan) kötülerken lyon ve valencia ile bazı arkadaşlar şampiyonluklar yaşadılar neyse lafı uzatmaya gerek yok beni daha fazla aşağılamayın karşınızda boş insan yok ii hucüm yapamayabilirim ama savunmayı ii yapıyorum,maçlardan ortada zaten bu durumda,bu arada bence barcayı mancester ı almayan benim stilimde oynayan evren kardeşimi tebrik ediyorum diğer arkadaşlar alsınlar başka takımda öle konuşsunlar şimdilik bukadar

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 28 Ocak 2008, 14:13:44 »
sana sadece gülüyorum laz,seni geçen sene yendiğim maçları ne çabuk unutmuşsun aldığın tesadüf 1 puana sevinecek durumdasın.bu oyunun gol yolları qw ya da verkaçtan geçiyor.bunu en iyi yapan maçı alıyor.uzun top diyeek sızlanma zira ffc de attığın gol qw sonucunda geldi.evren abi de ara sır.w kullanmak zorunda kalıyor çünkü bu oyunun gol şekli böyle.Ayrıca  qw bug değildir sen defansını sağlam tutarsan fazla ağlamazsın ok.nasıl olsa karşılaşıcaz senden daha iyi olduğuma dair kalıbımı basarım ;)

Çevrimdışı lazzoglu41

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 20
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #41 : 28 Ocak 2008, 14:25:09 »
big asıl ben sana gülüyorum kardeşim ben veya eren kullanmadımızı iddaa etmiyorum ki sen her pozizyonda kullanıyosun hemde her topta senle oynayanlar bunu bilir,ayrıca biz liverpoll takımıyla bunu yapıyoruz sen barcayla oyunun en hızlı iki adamı olan eto ve henry le buna rağmen gol bile atamamışın bide benden ii olduğunu iddaa ediyosun,ağlayıp sızlanmaya gelince maç berabere bitti tebrik ettim çok kaçırdım falan filan diyip , kaçırdıklarını yazmaya kalkan sensin,utanmasan şu kadar korner attım bukadar taç attım diceksin kimin ağladığı ,merak etme sitedeki kariyerin bana yenilmekle azalmaz herkez bilirki lazoğlu boş biri değil bana ilk yenilen sen değilsin bende sana meydan okuyorum ,ayrıca beni yendiğin maçlardan bahsediyosun sen beni hiç yenmedin boşuna debelenme,benden ii olduğunu iddaa ediyosun ama  sonuçlarda ortada,ilerleyen haftalarda görüşürüz çok karşılaşıcaz,sitede admin olarak torpil koyda her turnuvada ilk maçı biz yapalım bakalım kaç kere galip geliceksin,bu arada diğer arkadaşlar çok konuştuğum için kusura bakmasın verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür dilerim

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 28 Ocak 2008, 14:32:32 »
liverpool u almanı sana ben demiyorum sen de barcayı alabilirsin herkesin aldığı gibi.
seni geçen sene yendiğime yemin ederim çok iyi hatırlıyorum asıl ben senin beni yendiğini hatırlamıyorum ama yenmiş olabilirsin.Sen arsenal ben milan dım ve maçların berabere bittiğini hatırlıyorum.yazdıklarına bakacak olusak gören de hep Yenmişsin sanacak ama fifa 08 de oynadığımız iki maçın da normal süresi 0-0 bitti yani bu kadar büyütÜlecek bişey yok.sitedeki kariyerim sana yenilmekle tabiki azalmaz.ama ben sana yenilmedim zaten.dünkü maçtan sonra çok kaçırdın diyen sensin ben ondan sonra anlattım.Bu arada evren abiyle kendini kıyaslaman bana komik geldi zira o senden çok daha iyi verkaça giriyor sen bana karşı qw den başka bi yol bulamadın(qw yi eleştirmene rağmen)neyse saçma bi oyun için bu kadar konuşmaya değmez benden bu kadar

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 28 Ocak 2008, 14:39:10 »
BIG SEXY:3-O:EKO

Çevrimdışı lazzoglu41

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 20
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #44 : 28 Ocak 2008, 15:01:44 »
canım benim evrenle kendimi kıyaslamadım onun benden kat kat üstün olduğunu biliyorum ki onu dün mağlup etmeme rağmen beni sevindiren tarafı adam herkesten farklı oynuo uzun topta oynuyor ewet ama gerektiğinde,neyse dediğin gibi uzatmaya gerek yok ama daha çok karşılaşıcaz,akla kara belli olur

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 28 Ocak 2008, 22:12:15 »
KALAN MAÇ:1

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #46 : 28 Ocak 2008, 22:37:51 »
tbr