Gönderen Konu: Tercümanlıktan menajerliğe  (Okunma sayısı 683 defa)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
Tercümanlıktan menajerliğe
« : 27 Haziran 2007, 14:39:04 »
Almanya İkinci Futbol Ligi'nde bu sezon şampiyonluğun güçlü adaylarından FC Köln'de, Murat Kuş idari menajerliğe getirildi. Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, Kuş'un takımda oyuncuların tüm sorunlarıyla ilgilenmesi ve yeni transfer edilen futbolcuların uyum sorunlarına yardımcı olabilmesi için idari menajerliğe getirildiği açıklandı.

FC Köln'ün sportif direktörü ve menajeri Michael Meier, Murat Kuş'un yıllardır teknik direktör Daum'un yanında Avusturya ve Türkiye'de yeterli tecrübeyi edindiğini belirterek, ''Murat Kuş'u yeni transferlerin takıma uyumunu sağlama yolunda önemli bir çözüm olarak görüyorum. Kendisi bunu başarabilecek bir kişi'' dedi.

Kuş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ''Öncelikle bana bu görevi verenlere teşekkür ediyorum. Yıllardır Daum'un yanında zaten bir nevi bu işi yapıyordum. Büyük tecrübe kazandım. Şimdi yüküm daha da ağırlaştı. Oyuncuların özel yaşamlarındaki sorunlarından, takım içi birlik ve beraberliğe kadar her şeyi en güzel şekilde sağlamak için elimden gelenin en iyisini yapacağım'' dedi. Kuş, yaklaşık 8 yıldan bu yana Christoph Daum ile birlikte çalıştığını, hedefinin Daum'un bir gün teknik direktörlük kariyerine son verdikten sonra Türkiye'de bir kulüpte idari menajerlik yapmak olduğunu sözlerine ekledi.

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 29 Haziran 2007, 19:55:07 »
  ;)sağol kardeşim
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2007, 11:29:02 »
PayLaşımın için teşekürLer..!!!