Gönderen Konu: "Tuncay doğru bir seçim yaptı"  (Okunma sayısı 783 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
"Tuncay doğru bir seçim yaptı"
« : 30 Haziran 2007, 18:49:10 »
Almanya ikinci lig takımlarından FC Köln'de forma giyen Alpay Özalan, sol ayak bileğinde bulunan kırık nedeniyle ameliyat olduğu Media Park Kliniği'nde DHA'nın sorularını yanıtladı.

Hastanedeki odasında eşi Cansel'in baş ucundan ayrılmadığı milli futbolcumuz Alpay, antrenmanlara başladığı ikinci gün şanssız bir şekilde sakatlandığını belirtti.

Lig başlayana kadar iyileşip eksiklerini kapatmayı hedeflediğini belirten FC Köln'ün sevilen futbolcusu Alpay, "Bir pozisyonda bileğim burkuldu ve acı hissettim. Küçük acılara aldırış eden bir insan olmadığım için antrenmana devam ettim. Devam etmem benim için kötü oldu. İçerdeki kemiği zedeleyip parçalamışım. Kemik parçalanıp kıkırdakların arasına girince büyük bir ağrı yaptı. Doktorlar operasyon yaparak o kemiği içerden aldılar. Doktor kıkırdaklarda bir problem olmadığını söyledi. Doktor ayrıca iki üç hafta içinde koşulara başlayabileceğimi söyledi. Bu haberi duymak da benim için çok sevindirici" dedi.

Almanya Milli Futbol Takımı ve Galatasaray'ın eski teknik direktörlerinden Jupp Derwall'in Almanya'da ağır bir hastalık sonucunda salı günü vefat etmesinden dolayı büyük üzüntü yaşadığını ifade eden Alpay şöyle devam etti:

"Derwall Almanya'da olduğu kadar bizde de çok tanınan ve çok büyük bir hocaydı. Biliyorsunuz kendisi Türk futboluna çok şey katmış bir kişi. Hücum futboluyla bizi ilk tanıştıran hocalardan birisi. Türk futbolu ona çok şey borçlu. Allah rahmet eylesin. Huzur içinde yatmasını dilerim. Canazesine gitmeyi düşünüyordum ama şu an ne kadar hastanede kalacağım belli değil. Kendisi çok büyük bir insandı ve imkanım olursa gitmek isterim."

Tuncay'ın, İngiltere'nin Middlesbrough takımına transfer olması konusuna da değinen Alpay, "Tuncay'la telefonda sürekli görüşüyorum. Kendisine de söylediğim gibi, Tuncay bana göre İngiltere ligini seçmekle hayatının en doğru seçimini yaptı. Çünkü, İngiltere ligi biliyorsunuz, hemen hemen her ülkede naklen verilen bir lig. Bütün dünyanın izlediği bir lig. Bazen niye daha iyi bir takıma gitmedi gibi birtakım yazılar okuyorum. Bunu bilmeyen insanlar yazıyor. İngiltere ligini bilen insan böyle yazmaz. Bugün İngiltere'de büyük takım küçük takım diye bir ayrım kesinlikle yoktur. Temennimiz Tuncay İngiltere Premier Lig takımlarından Middlesbrough'u bir basamak olarak kullanır ve inşallah daha büyük takımlara gider. Kendisi bunu yapabilecek güçte ve çok yetenekli bir arkadaşımız. Tek temennimiz Allah kazalardan belalardan uzak tutsun ve ona güç kuvvet versin" diye konuştu.

"DAUM İYİ TRANSFERLER YAPTI"

Bu yıl Christoph Daum'un özellikle Türkiye'den çok iyi transferler yaptığını ve hedeflerinin 1. Bundesliga'ya çıkmak olduklarını vurgulayan Alpay, "FC Köln çok büyük bir kulüp. Bu yıl ligde iddiamız yok dersek herkes güler. Bu kulüp ismiyle de çok iddialı bir kulüp. Tabiki yeri kesinlikle ikinci lig değil. Hocamız Daum'un çok iyi transferler yaptığına inanıyorum. Fikstür de yeni çekildi ve biraz fikstür avantajımız da var. Bunu iyi kullanırsak inşallah seneye Köln şehrinin ve taraftarının beklediği yerde ligi bitiririz" şeklinde konuştu.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2007, 11:27:14 »
PayLaşımın için teşekürLer..!!!