Gönderen Konu: Antalyaspor'dan açıklama  (Okunma sayısı 535 defa)

Çevrimdışı irsad26

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 6334
  • Eskişehirspor..!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Antalyaspor'dan açıklama
« : 14 Ağustos 2008, 18:09:20 »
Antalyaspor'dan açıklama
Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, Galatasaraylı futbolcularla Antalyaspor'un yeni yönetiminin hiç görüşmediğini söyledi. Hasan Akıncıoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, futbolcu menajeri Haluk Canatar'ın, Galatasaray'ın genç oyuncuları Anıl Karaer ve Zafer Şakar'ın transferlerinin yüksek bonservis bedelleri nedeniyle gerçekleşmediği iddiasının gerçeği yansıtmadığını savundu.
Akıncıoğlu, ''Anıl Karaer ve Zafer Şakar ile benim başında bulunduğum yönetim hiç görüşmedi. Bizden önceki Sedat Peker yönetimi görüşme yapmış ama biz yönetime geldiğimizde bu oyuncuları istemedik ve onlarla görüşme yapmadık'' dedi

Akıncıoğlu, Antalyaspor'un eski yönetiminin bir çok oyuncu ile görüştüğüne işaret ederek, şunları söyledi:

''Antalyaspor'un eski yönetimi Galatasaraylı Anıl, Zafer, Özgürcan, Cafer Can ve eski Galatasaraylı Cihan ile görüşmüş ama biz yeni yönetim olarak hiç görüşmedik. Eski yönetimin yaptığı anlaşmalar yeni yönetim için de geçerli. Ancak eski yönetimin yaptığı görüşmeler yeni yönetime mal edilemez. Biz adı geçen oyuncuları bünyemize uygun görmediğimiz için istemedik. Ancak eski yönetim görüşme yapmış. Herhangi bir anlaşma yok. Biz bir çok futbolcuyla görüşüyoruz ama bu onlarla anlaşma yaptığımız anlamına gelmez. Antalyaspor transferi büyük ölçüde tamamladı. Tek eksiğimiz bir golcü. Onun için de acele etmiyoruz. Bize uygun yabancı bir golcü bulursak transfer ederiz.''
Siyah Kırmızı<<Şampiyon EsEs