Gönderen Konu: Özgür ve Abdullah imzayı attı  (Okunma sayısı 594 defa)

Çevrimdışı irsad26

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 6334
  • Eskişehirspor..!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Özgür ve Abdullah imzayı attı
« : 08 Temmuz 2008, 13:10:33 »
Özgür ve Abdullah imzayı attı
5.7.2008

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, dünde Abdullah ve Özgür ile anlaşma imzaladı. Her iki futbolcu sözleşmeleri imzalayıp kampa akşam saatlerinde katıldı.
Eskişehirspor dün iki futbolcuyu daha renklerine bağladı. Aslen Çanakkale'li olan Özgür Öcal 3 yıllık sözleşmeyi imzaladı.
Bakırköy, Galatasaray ve Kasımpaşa takımlarında oynayan ve sağ kanat bölgesinde görev yapan 27 yaşındaki futbolcu, büyük bir camiaya geldiği için mutlu olduğunu söyledi. Özgür, " Eskişehir'i tanıyorum. Takım arkadaşlarımdan Alparslan ve Faruk Bayar bana burayı fazlasıyla anlattı. Umarım hep birlikte iyi bir sezon geçiririz. " diye konuştu.
Aslen Ş.Urfa'lı olan Abdullah Halman ise 21 yaşında. Futbola Gaziantepspor alt yapısında başlayıp profesyonel olarak kırmızı siyahlı takımda bir yıl kalan forvet oyuncusu iki yıldır Mersin İdman Yurdu spor takımında görev yapıyordu. Abdullah, geride kalan sezonda 11 gol attı.Bonservisi hafta içinde alınacak olan genç futbolcu imza töreni sonunda yaptığı açıklamada ise, " Heyecanlıyım. Kırmızı siyahlı formaya hizmet etmek istiyorum. " dedi.
Kulüp Başkanı Halil Ünal ise, Transfer döneminde takıma faydalı ve geleceğe yönelik isimler aldıklarını ve hafta içinde transferlerinin devam edeceğini söyledi.

Siyah Kırmızı<<Şampiyon EsEs