Gönderen Konu: Tabata coşkusu  (Okunma sayısı 543 defa)

Çevrimdışı win

• Osc Çizik Üye

• 2. SINIF UYE
  • *
  • Puan 650
  • OSC BY WİN
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Tabata coşkusu
« : 28 Temmuz 2008, 22:13:42 »
Tabata coşkusu

Başkan Kızıl, rüya gibi bir transfer gerçekleştirdiklerini belirterek, "Sambacı benim taraftara armağanımdır. Süper yıldız aldık" dedi.

Gaziantepspor, İvan De Souaza ve Beto'dan sonra FC Santos kulübünde futbol hayatını sürdüren Brezilyalı 28 yaşındaki forvete dönük orta saha oyuncusu Rodrigo Barbosa Tabata'yı kadrosuna kattı. Kırmızı-siyahlılar, Tabata ile 3 yıllık mukavele imzaladı. Başkan İbrahim Kızıl, "Taraftara kongrede söz 
vermiştim. Tabata benim Gaziantep'e armağanımdır. Kutsal formamızı giyeceği için çok mutluyum. Brezilya'nın en iyi 10 numarasını aldık. Burada çok başarılı olacak" dedi.

ALEX BİLGİ VERDİ
Tabata ise büyük heyecan yaşadığını kaydederek şöyle konuştu: "Teklif aldığımda Fenerbahçeli Maldonado ve Alex'i aradım. İyi refarans alınca düşünmeden gelmek istedim. Unutmayın ki Pele'nin 10 numara giydiği bir takımdan, 10 numara giyerken buraya geldim. Kendime güveniyorum." Tabata, sempatik hareketleri ile dikkati çekerken, taraftarlar futbolcuyu omuzlarına alarak tezahürat yaptı. Öte yandan Gaziantepspor eski oyuncusu Afanou ile yollarını ayırma kararı aldı.
El uso de una camisa del fuego en un lado de ti .. E incluso ..
De tierras rurales en la olla .. Ya nervioso yo ..
Una era un medio y soy ..
bits no mis problemas, sé que este caso terminará conmigo ..

[ İspanyolca olduğu için kendi tercümemdir.İzinsiz kullanmayınız..]

wiN ~Her hakkım saklıdır