Gönderen Konu: Tokatspor'da bayram havası  (Okunma sayısı 705 defa)

Çevrimdışı bLaDe..!!

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Tokatspor'da bayram havası
« : 21 Ekim 2008, 21:54:18 »
Tokatspor'da bayram havası
Tokatspor Kulübü Başkan Vekili Murat Şahin, ''Tokatspor'un ilklerini bütün Tokatlılar ile birlikte yaşayacağız'' dedi. Şahin, kulübün basın sözcüsü Kaya Çakırtaş, menajer Namık Keskinsu ve teknik direktör Namık Altunsoy ile birlikte Adnan Çiçek Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi.

Fortis Türkiye Kupası kuralarını değerlendiren Şahin, öncelikle kupada gruplara kalmalarının Tokatspor yönetim kurulu ve Tokat adına sevindirici olduğunu söyledi.
Kupada, Fenerbahçe, Eskişehirspor, Bursaspor ve Ankaragücü ile birlikte aynı gruba düştüklerini ifade eden Şahin, bu kuranın Tokat'a hayırlı, uğurlu olmasını diledi.

Tokatspor'un başarısı için çaba gösterdiklerini belirten Şahin, şunları kaydetti: ''Gelinen bu aşamaya kadar bütün emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bu yola çıkarken güzel bir oluşumla, güzel bir birliktelikle başladık. Birbirine güven, sevgi ve saygı ile güzel bir oluşum gerçekleşti. Geldiğimiz sürecin meyvelerini hep beraber görüyoruz. Tokatspor'un 40 yıllık tarihinde ilkleri bütün Tokatlılar ile birlikte yaşayacağız. Tokatspor'a herkesin destek olması lazım. Tokatlıları takımlarına destek olmaya çağırıyorum.''