Gönderen Konu: Yanal: Az süre alan oyuncularımızı gördük  (Okunma sayısı 678 defa)

Çevrimdışı weathered

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 65
  • OyunSiteniz.Com
    • Profili Görüntüle
Yanal: Az süre alan oyuncularımızı gördük
« : 21 Ocak 2009, 13:20:02 »
Fortis Türkiye Kupası (A) Grubu'nda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'u 1-0 yenen Trabzonspor'da, teknik direktör Ersun Yanal, forma şansı bulamayan oyuncularını görmek açısından iyi bir maç olduğunu söyledi.

NTVSPOR ve Ajanslar
Güncelleme: 16:38 TSİ 17 Ocak 2009 Cumartesi

Yanal, Gaziantep Büyüşehir Belediyespor maçı ile birlikte ikinci yarı hazırlık döneminin de sonuna geldiklerini belirterek, ''Önümüzde, oynayacağımız lig maçları var. Lig öncesi forma şansı bulamayan oyuncuları görmek açısından iyi bir maç oldu. Eksik yönlerimizi de değerlendirip bu dönemi kapattık'' dedi.

Yanal, transfer çalışmalarının sürdüğünü de kaydederek, ''Kaliteli oyuncuların transferi oldukça güç. Ama transfer çalışmalarının sürdüğünün bilmenizi istiyorum'' diye konuştu.

Trabzonsporlu futbolcu Giray Kaçar ise Fenerbahçe maçının bir provasını yaptıklarını belirterek, ''Sayısız gol pozisyonlarından birini değerlendirdik. Ama galip gelmemiz önemli. Galip gelmeyi alışkanlık haline getirmeliyiz. Bunun için de mutluyuz. Göksu'yu da ortaya koyduğu performanstan dolayı tebrik ediyorum'' dedi.

Genç oyuncu Göksu ise 4-5 yıl öncesine kadar Hüseyin Avni Aker Stadı'nda maç izlediğini kaydederek, ''Bu çimlerde oynamak benim için gurur verici. Daha çok çalışıp formayı sürekli giymek istiyorum'' diye konuştu.

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Bünyamin Süral ise Trabzonspor karşısında ezilmediklerini söyledi.

Süral, iki takımın da iddiası bulunmayan bir maça çıktığını belirterek, ''Lig öncesi iki takım için de iyi bir hazırlık maçı oldu. Her iki ekibi de kutluyorum'' dedi

Oyuncularının ellerinden gelen mücadeleyi sahaya yansıttığını kaydeden Süral, ''Sakaryaspor maçından önce istediklerimi yerini getirdiler. Karşımızdakinin de Trabzonspor olduğunu unutmadık. Haddimizi bilerek oynadık. Trabzonspor'a ezilmedik'' diye konuştu.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Yanal: Az süre alan oyuncularımızı gördük
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2009, 13:23:17 »
Haber İçin tşkler