Gönderen Konu: "İyi başlamak istiyoruz"  (Okunma sayısı 547 defa)

Çevrimdışı irsad26

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 6334
  • Eskişehirspor..!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
"İyi başlamak istiyoruz"
« : 14 Ağustos 2008, 17:15:36 »
"İyi başlamak istiyoruz"
Ankaragücü'nün golcü futbolcusu Gökhan Emreciksin, lige çok iyi bir başlangıç yapmak istediklerini belirterek, ''İlk iki maçımızı kazanırsak gerisi gelir'' diye konuştu.
Almanya'nın Münih kenti yakınlarındaki Bad Wörishofen'da yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Ankaragücü'nün genç yıldızı, ''Zaten oturmuş bir takımdık. Yeni gelen arkadaşlarla da gücümüz iyice artacak. Yeni transferlerin takıma çok faydası olacağını düşünüyorum. Onlarla bütün eksiklikler giderildi'' diye konuştu.

Ligdeki öncelikli hedeflerinin iyi bir başlangıç yapmak olduğunu ifade eden Gökhan, ''Konyaspor ve Trabzonspor maçlarını kazanarak lige başlarsak gerisinin de geleceğine inanıyorum. Taraftarımız arkamızda olduğu sürece ligde üst sıralarda oluruz. Onlardan isteğim bizi sürekli desteklesinler. Her maçta iyi oynamayı, gol atmayı ben de çok isterim, ama bazen kötü bir günümde olabilirim. Onlar beni desteklediği sürece ben de onlara gol sözü veriyorum'' dedi.

Takımdaki arkadaşlığın üst düzeyde olduğunu vurgulayan Gökhan Emreciksin, bu sezon ses getirecek bir takım olacaklarını söyledi.

A milli takıma bir kez çağrıldığını ve kendisi için çok önemli olan bu olayın hala etkisinde olduğunu ifade eden Gökhan, ''Milli takımda olmak son derece gurur verici bir olay. Orada olup, havasını solumak bile yeter. O formayı bir daha giymeyi ve hiç bırakmamayı çok istiyorum'' diye konuştu.
Siyah Kırmızı<<Şampiyon EsEs