Gönderen Konu: KONGREYE KADAR BAŞKAN KALI  (Okunma sayısı 693 defa)

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
KONGREYE KADAR BAŞKAN KALI
« : 09 Ağustos 2008, 10:38:33 »
Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, bugün toplanan yönetim, başkan İlhan Kavuk'un istifasıyla boşalan başkanlık görevine, genel kurula kadar yönetim kurulu üyesi Kenan Kalı'nın getirilmesine oy çokluğuyla karar verdi.

Kenan Kalı, genel kurula kadar çalışmaların olduğu gibi devam edeceğini belirterek, ''Malatyaspor yönetiminin sayın üyeleri bu geçici dönemde bizi başkanlığa layık gördüler. Hep birlikte, el ele verip Malatyaspor'u bu sıkıntılı dönemden, istenmeyen durumdan çıkaracağız. Bu süreçte sayın milletvekillerimizin, Sayın valimizin, belediye başkanımızın ve sivil toplum kuruluşlarımızın görüşlerini alacağız. Hep beraber bu sorunların üstesinden geleceğimize inanıyorum. Malatya, tüm bu sıkıntı ve sorunları aşacak potansiyele sahiptir'' diye konuştu.

Futbolculara da seslenen Kalı, ''Futbolcu kardeşlerimizden rahat olmalarını istiyoruz. Çalışmalarına normal seyrinde devam etsinler. Onların üzerine düşeni yapacağından eminiz. Bizler de üzerimize düşeni yapacağız'' dedi.