Gönderen Konu: YERTEK DİYARDAN AYRILDI  (Okunma sayısı 725 defa)

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
YERTEK DİYARDAN AYRILDI
« : 09 Ağustos 2008, 10:33:02 »
Yertek Evren Başaran yaptığı açıklamada, "Ben istiyerek kentimin takımına geldim. Takımımla birlikte Kocaeli Kartepe kampına katıldım. Çalışmalarımız mükemmel gidiyordu. Ortama uyum sağlayamadım. Kendi isteğimle ayrılmaya karar verdim. Hiç kimseyle kırgınlığım yok. Kendi isteğimle geldiğim Diyarbakırspor'dan kendi isteğimle ayrılıyorum. Diyarbakırspor'a büyük umutlarla geldim. Yeşil-kırmızılı takımda futbol hayatıma yeni bir sayfa açacaktım. Bu düşünceyle de maddi konuları ikinci plana attım. Ama beklentilerimiz gerçekleşmedi. Kocaeli Kartepe'de yapılan yeni sezon hazırlık kampında özel maçlarda ve idmanlarda performansımı tam olarak sahaya yansıtamadım. Kendimi bir türlü çalışmalara veremedim. Kafa olarak rahat olamadım. Bu da beni sıkıntıya soktu. Diyarbakırspor'dan ayrılışımın önemli bir nedeni yok. Hiç kimseyle sorun yaşamadım. Hata yöneticiler ve teknik heyet kalmamı istedi, ancak bu şartlarda hem kendime hem de takıma yararlı olamayacağımı düşünerek ayrılmak istedim. Kimse ile en ufak bir sorunum olmadı. Bana her türlü ilgi ve yakınlığı gösteren takım arkadaşlarıma, yöneticilere ve teknik heyete teşekkür ediyorum. Kimseye kırgın değilim. Bundan sonra futbol hayatıma başka bir yerde devam edeceğim" dedi.

Yertek'in DİSKİspor'la görüşmeler yaptığı ve sarı-kırmızılı yöneticilerin bu oyuncuyla anlaşmak üzere olduğu öğrenildi.