Gönderen Konu: '3 ihtimal var'  (Okunma sayısı 505 defa)

Çevrimdışı incemert

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -19
  • SessiZVurquN
    • MSN Messenger - incemert@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • BİRZAMANLAR
'3 ihtimal var'
« : 03 Ağustos 2008, 18:35:18 »
Nobre, iddialı konuştu: "Beşiktaş şampiyonluk kupasını kaldıracak. Gol krallığı için ise 3 adayım var... Ya ben, ya Holosko, ya da Bobo olacak."
3.8.2008

‘Şüphem yok’
Beşiktaş'ın Brezilya asıllı golcüsü Mert Nobre iddialı açıklamalar yaptı, taraftarlara mesaj gönderdi. Takımda inanılmaz bir ortamın olduğunu belirten yıldız futbolcu, “Herkes birbiriyle kardeş gibi. Yeni sezonda şampiyon olacağımızdan şüphem yok. Ayrıca Türkiye’nin en önemli gol silahları da bizde... Gol kralının Beşiktaş’tan çıkacağına eminim. 3 ihtimal var; ya Bobo, ya Holosko, ya da ben kral olacağım” diye konuştu.

‘Rekor kırarız’
Taraftarların tribünleri doldurmasını isteyen Nobre, “En büyük gücümüz, taraftarımız olacak. O atmosferi çok özledik. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza da anlattık. Onlar da merakla, İnönü Stadı’na çıkacakları günü bekliyorlar. Eğer şu anki performansı ve uyumu sahaya yansıtırsak, bu sezon Türkiye’de gol rekoru kırarız” diye konuştu. Nobre, verilen ikinci kaptanlık görevi için ise, “Bana uğurlu geleceğine inanıyorum” ifadesini kullandı.