Gönderen Konu: Beşiktaş liderini buldu  (Okunma sayısı 529 defa)

Çevrimdışı De Souza

• Osc Çizik Üye

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1106
  • WWW.OYUNSİTENİZ.COM-KRALI
    • MSN Messenger - sinnan10@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Beşiktaş liderini buldu
« : 07 Haziran 2008, 11:33:02 »
DEFANSINI ve orta sahasını yeni oyuncularla takviye ederek kadrosunu güçlendiren Beşiktaş, önceki gece flaş bir transfere daha imza attı. Türkiye, Nuri Şahin'in siyah beyazlı takıma transferini ilk kez Hürriyet'ten öğrenirken son yıllarda adından söz ettirmeye başlayan genç yıldızla çalışma imkanı bulan teknik adamlar, "Beşiktaş liderini buldu" yorumunu yaptılar.

Beşiktaş orta sahasında oyun kurucu olarak görev yapacak olan Nuri Şahin için görüşlerini aldığımız Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ve yardımcısı Metin Tekin ile Milli Takımlar eski Teknik Direktörü Ersun Yanal ondan övgüyle bahsettiler.

Teşekkürler başkanım

Nuri Şahin'in çok yönlü bir oyuncu olduğuna dikkat çeken Fatih Terim, "Beşiktaş, bu transferi gerçekleştirerek büyük bir iş başardı. Nuri, Türk futbolu için önemli bir marka. Ondan 2010 Dünya Şampiyonası'nda yararlanmak istiyorum" dedi. Nuri Şahin'i ilk kez 16 yaşındayken Milli Takım'a çağırdığını hatırlatan Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, "Genç yaşta büyük başarılara imza attı. Çok iyi bir alt yapısı var. Nuri Şahin, Sergen'den sonra Beşiktaş'a gelen ilk lider oyuncu olacaktır" yorumunu yaptı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ise, "Nuri Şahin'i uzun süredir takip ediyordum. Böylesine önemli bir transferi gerçekleştirdiği için başkanımız Yıldırım Demirören'e teşekkür ediyorum" dedi.

Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin, Nuri Şahin transferiyle başkan Demirören'in büyük iş başardığına dikkat çekerken asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu, "Hürriyet bu transferi nasıl öğrendi, anlayamadım" yorumunu yaptı.

sinnan10@hotmail.com

TURNUVALAR İÇİN EKLEYİN..

Çevrimdışı black_tower91

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 48
  • DAvid Villaa
    • MSN Messenger - black_tower91@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Beşiktaş liderini buldu
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2008, 11:27:25 »
saol