Gönderen Konu: Beşiktaş'ta harekat!  (Okunma sayısı 503 defa)

Çevrimdışı DiNoZoP

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
  • South Park..!!
    • MSN Messenger - cagdasalbayrak@besiktas.ws
    • Profili Görüntüle
    • albayrakFORUM
    • E-Posta
Beşiktaş'ta harekat!
« : 24 Aralık 2008, 11:07:30 »
Beşiktaş'ta G.Saray malubiyeti sonrasında Yönetim, teknik heyetler operasyon hazırlığında.
24 Aralık 2008 Çarşamba 10:34

G.Saray mağlubiyeti sonrası lider Sivas’ın 6 puan gerisinde kalan Beşiktaş’ta başkan Yıldırım Demirören ile teknik direktör Mustafa Denizli, ikinci yarının planlarını yaptı. Hakem Cüneyt Çakır’ı gösterdiği yönetim nedeniyle eleştiren ve MHK’ye savaş açan Demirören ile Denizli ile dün bir toplantı yaparak alınacak önlemler konusunda görüş alış-verişinde bulundu.

‘YABANCILAR UYUYOR’

Demirören, tecrübeli teknik adama “Derbide hakem verdiği kararlarla oyuna etki etti ama biz de istediğimizi yapamadık. Takımda neler oluyor hocam? Özellikle yabancılar ellerini taşın altına koymuyorlar. İddialı konuşarak takımı ateşlemeye çalışıyorsunuz ama böyle olmazsa biz de önlemlerimizi alalım. Kim gidecekse gitsin. Gerekirse transfer de yaparız, biliyorsunuz” diyerek hem hesap sordu hem de bir neşter operasyonu önerisinde bulundu.

Bu sözler üzerine Mustafa Denizli de sıkıntılarını başkana şu sözlerle iletti: “Maalesef çok umut bağladığım isimler beni hayâl kırıklığına uğrattı. Tatil öncesi zaten gözdağı verdim. Ligin 2. yarısında işler değişecek. Dediklerimi yapanlarla sorun olmaz ama yapmayanlar düşünsün. Mali kriz de olduğu için devre arası transferlerinden çok fayda gelmez. Ekstra bütçe sorun yaratabilir. Ama alırız derseniz hayır demem.”

Mustafa Denizli, görüşmede devre arası transferleri konusundaki tavrını şu sözlerle özetledi: “Bana göre öncelik futbolcuların eksik olan ödemelerinin yapılması. Transfer yerine ödemeler yapılsa daha iyi olur.”