Gönderen Konu: DEMİRÖREN ; ENGİN GİTSİNLER , SAĞLAM ; ÇEKİMSER ! . .  (Okunma sayısı 361 defa)

Çevrimdışı Aykut

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 263
  • 5L4V€N B!L!Ç
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta

DEMİRÖREN ; ENGİN GİTSİNLER , SAĞLAM ; ÇEKİMSER :

Beşiktaş Kulübü Başkanı ile menacerinin, iki İbrahim´in satış listesine konmasından yana tavır koyduğu, Sağlam´ın ise ‘karar idaridir´ diyerek görüş bildirmediği ortaya çıktı.

KÖTÜ ÖRNEK OLURLAR :

Avusturya kampının ilk günlerinde İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman’ın aynı gün içinde üç kez tekme-yumruk birbirine girmesine hiçbir müdahalede bulunmayan Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’ın, aynı tutumunu yönetimin aldığı karar öncesinde ve sonrasında da sürdürdüğü ortaya çıktı. Başkan Yıldırım Demirören’in yönetim kurulu toplantısında, ‘takımdaki genç futbolculara kötü örnek olurlar’ endişesiyle istemeyerek de olsa “Gitsinler” yönünde oy kullandığı belirlendi.

KONU ARTIK İDARİ :

Düşüncesi sorulan menacer Sinan Engin de, “Onların kavgalarını ben bile önleyemedikten sonra, bundan sonra kalmalarının takıma bir yararı olacağına inanmıyorum” sözleriyle, Toraman ve Üzülmez’in gönderilmeleri gerektiğini savundu. Aynı konuda yönetimin rapor istediği Ertuğrul Sağlam ise, “Bu olaya her Beşiktaşlı gibi ben de çok üzüldüm. Böylesine bir olayın yaşanmasını hiç istemezdim. Bundan sonra olay idari bir boyut kazanmıştır” demekle yetinip, çekimser kalmayı yeğledi.

İDMAN YAPMALARINA İZİN ÇIKTI :

Satışa çıkarılan Üzülmez ile Toraman’ın, Nevzat Demir’de idman yapma istekleri Yönetimce olumlu karşılandı. İki futbolcu dün PAF takımla çalıştı. Üzülmez dün gazetecilere, “Yaptığımız doğru değil, ama bu çok ağır kararı biraz daha geç alabilirlerdi. Hocamızın da sessiz kalması beni üzüyor” dedi.

KAYNAK : FANATİK