Gönderen Konu: Demirören rahat olsun  (Okunma sayısı 269 defa)

Çevrimdışı win

• Osc Çizik Üye

• 2. SINIF UYE
  • *
  • Puan 650
  • OSC BY WİN
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Demirören rahat olsun
« : 21 Temmuz 2008, 11:20:09 »
Demirören rahat olsun

"Ne başkanlık düşünüyorum ne de birilerinin başkan adayıyım Beşiktaş taraftarı olabilmek parayla pulla ölçülemez değerdir".

TAKIM SATIN ALIRIM
BEŞİKTAŞ kongre üyesi dolar milyarderi işadamı Mübariz Mansimov, Fotomaç'a ve ilgi çekici açıklamalarda bulundu. "Yıldırım Demirören'in içi rahat olsun" diyen Mansimov, "Ne başkanlık düşünüyorum ne de birilerinin başkan adayıyım. Zaten 8 aylık Beşiktaş kongre üyesiyim. Başkan olabilmek için tüzük 
gereği 5 yılı da doldurmak gerekiyor. Bunu istesem Azerbaycan'da kendi takımım var ona olurdum. Ya da Avrupa'da popüler bir takım satın alırdım" dedi.

RAHATSIZ OLDUM
MANSİMOV, "Arkadaşlarım bana anlattı. Önce başkanlığa adaylığımı koymuşum sonra çekilmişim gibi bir hava oluşturulmuş. Kafaya koyduğumu yapan birisiyim. Ama düşünülmemiş, hukuken bile imkânsız bir durum için bu oluşturulan havadan çok rahatsız oldum" ifadelerini kullandı. Azerbaycanlı iş adamı, "Reklama ihtiyacım yok. Benim için 105 yıllık büyük bir Beşiktaş'ın taraftarı olmak parayla pulla ölçülmeyecek bir gurur" açıklamalarını da yaptı.
El uso de una camisa del fuego en un lado de ti .. E incluso ..
De tierras rurales en la olla .. Ya nervioso yo ..
Una era un medio y soy ..
bits no mis problemas, sé que este caso terminará conmigo ..

[ İspanyolca olduğu için kendi tercümemdir.İzinsiz kullanmayınız..]

wiN ~Her hakkım saklıdır