Gönderen Konu: Hayırlı olsun!  (Okunma sayısı 737 defa)

Çevrimdışı incemert

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -19
  • SessiZVurquN
    • MSN Messenger - incemert@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • BİRZAMANLAR
Hayırlı olsun!
« : 17 Haziran 2010, 13:05:27 »
Beşiktaş ile 2 yıllık sözleşme imzalayan Schuster çok sabırsız: Kazanmak için buradayım... O kadar mutlu ve heyecanlıyım ki, içimden bu akşam antrenmana çıkmak geliyor.

Mustafa Denizli’yle yolları ayıran Beşiktaş’ın yeni hocası, dün basın önünde atılan imzayla resmen Bernd Schuster oldu. Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde Başkan Yıldırım Demirören’in de hazır bulunduğu törende, Alman hoca 2 yıllığına kendisini Siyah-Beyazlı renklere bağladı. Çok mutlu olduğu gözlenen Schuster, “Öncelikle burada olduğumdan dolayı çok sevinçliyim. O kadar mutlu ve heyecanlıyım ki hemen bu akşam antrenmana çıkmak geliyor içimden. Ama şartlar nedeniyle birkaç gün beklemeliyiz. Büyük camialar her zaman kazanmak için oynarlar. Biz de bunun için oynayacağız. Beşiktaş daima kazanmak için oynayacaktır. Ben buraya kazanmak, başarılı olmak için geldim” diye konuştu.

‘Q7 zor, ama ben zoru severim’
İspanya’da daha önce kendisine rakip olan Galatasaray’ın teknik direktörü Frank Rijkaard’ı bir ‘futbol centilmeni’ olarak tanımlayan Schuster, sözlerini şöyle noktaladı: Daha çok topa sahip olan, oyunu daha çok rakip sahada oynayacak bir takım olması için çalışacağım. Çalışmalarımda taraftarı da düşünürüm. Futbolcular oynarken nasıl oyundan keyif alıyorsa, taraftarların da evlerine keyif alarak gitmesini istiyorum. Quaresma’nın transferinden, kalitesi itibariyle başkan ve yönetim kadar ben de sevinç duydum. Özellikle zor oyuncuları severim. Ben de biraz zor bir oyuncuydum. Quaresma gibi bir oyuncu da taraftarın kendisini ne kadar sevdiğini görecek, kulübün ne kadar fedakarlık yaptığını görecek...