Gönderen Konu: İdoLüm Sergen YaLçin  (Okunma sayısı 550 defa)

Çevrimdışı €scap€

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1409
    • Profili Görüntüle
İdoLüm Sergen YaLçin
« : 10 Ağustos 2008, 10:16:28 »
Beşiktaş
İdolüm Sergen yalçın
Beşiktaş'ın genç futbolcusu Serdar Özkan, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın kendisine olan güvenini boşa çıkarmadığını düşündüğünü ifade ederken, şampiyonluk yaşamadan takımdan ayrılmak istemediğini belirtti. Özkan ayrıca Galatasaray'ın yıldızı Arda Turan'ın Avrupa'ya gitmesi gerektiğini söyledi.

Serdar, www.maraton.com internet sitesinde yer alan röportajında, geçen sezon Ertuğrul Sağlam'ın kendisini kadroya almasının hatırlatılması üzerine, "Hocam bana güvendi. Ben de bu güveni boşa çıkarmadığımı düşünüyorum. Geçen sezon milli maçlar dahil 56 maç yaptım. Çok yüksek bir rakam olduğunu düşünüyorum. Geçen sezon tecrübe kazandım ve bu sezon daha iyi bir Serdar olacağıma inanıyorum" diye konuştu.

Topla oynamayı sevdiğini ve kendini yetenekli bulduğunu anlatan Serdar, şöyle devam etti:
"Ben topla oynamazsam, Delgado topla oynamazsa takım ileriye gidemez. Biz sorumluluk alacağız ki takım ileriye gidecek. Sorumluluk almaktan hiçbir zaman vazgeçmem. Hiç mütevazilik yapmayacağım. Kendimi yetenekli buluyorum. Lider oyuncular da sorumluluk alan oyunculardır. Ben de bunu yapıyorum. Bu sene lige ayak uydurabilecek, fizik açıdan da iyi bir Serdar olacak. Sezon başında hepimize bir program verildi. Ben de bu doğrultuda kamp geçirdim. Kendimi güçlü hissediyorum inşallah hep böyle de hissederim."

"ARDA AVRUPA'YA GİTMELİ"
Serdar, Galatasaraylı futbolcu Arda Turan ile çok iyi arkadaş olduklarını, Arda'nın Avrupa'da oynaması gerektiğini söyledi. Arda'nın 2008 Avrupa Şampiyonası'nda iyi bir performans sergilediğini dile getiren Serdar, "Bunun kararını Arda verir tabii ki ama bana göre Avrupa'ya gitmeli" dedi.

"BEŞİKTAŞ'TA ŞAMPİYONLUK YAŞAMADAN GİTMEM"
Serdar, bir soru üzerine, Beşiktaş'ta şampiyonluk yaşamadan Avrupa'ya gitmek istemediğini belirtti.

"Önce Beşiktaş'ta şampiyonluk yaşamak istiyorum" diyen Serdar, "Daha sonra bir Avrupa takımında neden UEFA şampiyonu olmayayım, neden Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmayayım. İspanya Ligi'nde oynamak isterim" şeklinde konuştu.

"SERGEN AĞABEY'İN ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLİRİM"
Serdar, Beşiktaş'ın eski futbolcularından Sergen Yalçın'a hayran olduğunu dile getirerek, şunları kaydetti:
"Sergen ağabeyin önünde saygıyla eğilirim. O da lider bir oyuncuydu. Takımı kötü giderken, gidişatı değiştirebilen bir oyuncuydu. Bu özelliğimin ona benzediğini düşünüyorum. Ben yolun çok başındayım, ama umarım onun gibi Beşiktaş'a çok faydalı bir oyuncu olabilirim. Zaten onun taklidini de çok iyi yapabiliyorum. Arda da onun taklidini yapmayı benden öğrendi."

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
İdoLüm Sergen YaLçin
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2008, 16:45:45 »
Saol