Gönderen Konu: İnönü'nün alternatifi Gebze!  (Okunma sayısı 350 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
İnönü'nün alternatifi Gebze!
« : 05 Haziran 2008, 06:16:41 »
İnönü'nün alternatifi Gebze!

Beşiktaş yönetiminin, tadilata alınması planlanan İnönü Stadı'na alternatif arayışları devam ediyor. Siyah beyazlı yöneticiler Zeytinburnu ve Maltepe statlarının ardından Gebze Şehir Stadı'nda incelemelerde bulundu. Genel sekreter Kenan Öner Gebze'nin artıları olduğunu kaydetti..

Genel sekreter Kenan Öner, yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Yücel, Bülent Deriş, İlhan Durunay, Behçet Ümitlen ve İnönü Stadı Müdürü Turgut Akan'dan oluşan heyet, Zeytinburnu ve Maltepe statlarının ardından Gebze Şehir Stadı'nda incelemelerde bulundu.

Öner, incelemeler sırasında yaptığı açıklamada, Gebze Şehir Stadı'nın ulaşım, otopark, zemin ve tribün olarak artıları bulunduğunu belirterek, tek sorunu aydınlatmanın oluşturabileceğini söyledi.

Bu sorunun da çözülebilir olduğunu ifade eden Öner, ''Beşiktaş Kulübü eğer bir adım atacaksa bunu çok iyi hesaplamalı. Gebze Şehir Stadı'nda oynama kararı verdiğimiz an bir daha geri dönüş olmayacaktır. Bunun için tüm koşulları en ince ayrıntısına kadar hesaplayacağız. Gebze Şehir Stadı'nı Beşiktaş'ın lig ve belki de Avrupa maçlarını oynayacağı bir statüye kavuşturmamız gerekecek'' diye konuştu.

Detaylı çalışmaların teknik bir ekiple yapılacağını dile getiren Öner, yönetim kuruluna somut rapor sunacaklarını, sonrasında da net kararlarını açıklayacaklarını bildirdi.