Gönderen Konu: Necati Ateş adım adım Kartal'a!  (Okunma sayısı 423 defa)

Çevrimdışı trex

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • kralfifa
    • E-Posta
Necati Ateş adım adım Kartal'a!
« : 01 Temmuz 2008, 10:35:29 »
Beşiktaş ile Necati Ateş arasındaki flört, hızla imza aşamasına doğru gidiyor. G.Saray'la 2010'a kadar sözleşmesi olan golcü futbolcu, "Beşiktaş forması giymek büyük bir şereftir" derken, siyah-beyazlı ekibin hocası Ertuğrul Sağlam bu transferin bitirilmesini istedi.

Necati tamam

Ertuğrul Sağlam'ın 'Kampa yetiştirin' diye bastırdığı golcü oyuncunun birkaç gün içinde imza atması bekleniyor. Necati Ateş de gün sayıyor.

Beşiktaş, Necati Ateş için yeniden atağa geçti. Bobo'nun kalma ihtimalinin artmasıyla yerli golcülere yönelen Kara Kartal, G.Saray'ın gözden çıkardığı Necati Ateş için bastırıyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın, "Çok isterim" sözünden sonra harekete geçen yöneticiler, sarı-kırmızılı takım ile 2 yıl daha
sözleşmesi bulunan Necati'den 'okey' aldı. Geçen sezon Ankaraspor ve İstanbul Büyükşehir Belediye formalarını giyen Necati, "Beşiktaş forması giymek şereftir. Yeter ki iki kulüp anlaşsın" diye konuşmuştu. Beşiktaş bonservis sorunu çözülmezse kiralık yoluna gidecek.

KAMPA YETİŞTİRİN
Bobo, Nobre, Holosko gibi forvetleri olmasına rağmen üç cephede mücadele edecek geniş ve kaliteli kadro kurmak isteyen yönetimin, iyi ilişkiler içinde olduğu G.Saray yönetimini ikna edeceği konuşuluyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ise kampa gitmeden önce bu transferin bitirilmesini istedi. Beşiktaşlı yöneticiler, "Necati istiyor, G.Saray kadroda düşünmüyor. Bu transfer birkaç gün içinde biter" diye görüş belirtiyorlar. Necati de Beşiktaşlı olacağı günü merakla bekliyor.