Gönderen Konu: "Rüyada gibiyim"  (Okunma sayısı 717 defa)

Çevrimdışı incemert

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -19
  • SessiZVurquN
    • MSN Messenger - incemert@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • BİRZAMANLAR
"Rüyada gibiyim"
« : 24 Haziran 2010, 11:55:45 »
Beşiktaş'ın yeni transferi Roberto Hilbert mutluluktan uçuyor... Stuttgart'ta taraftarların favori oyuncusu olan Alman yıldız, “İnönü'ye çıkacağım günü iple çekiyorum” dedi.

Ricardo Quaresma’nın ardından Beşiktaş’ın ikinci transfer bombası olan Roberto Hilbert, İstanbul’da çok mutlu olduğunu ve Beşiktaş’a imza atarak doğru bir tercih yaptığını söyledi. “Futbolun en büyük güzelliği taraftardır” diyen Alman yıldız, “Stuttgart’ta taraftarlarla iyi bir ilişkim vardı. Ateşli bir tribün grubumuz vardı. Ancak gerçekten Beşiktaş’ın taraftarları muhteşem. Daha önce hem Türkiye’deki arkadaşlarımdan, hem de televizyondan Beşiktaş’ın taraftarlarını görmüş, duymuştum. Şimdi ne kadar doğru bir tercih yaptığımı anlıyorum. Beni fazla tanımıyor olabilirler, ancak maçlar başlayınca tanışırız” diyerek, iddialı sözler sarfetti. ‘Kazanan biz olacağız’ Hem sağ kanatta, hem de sol kanatta oynayabildiğini hatırlatan Hilbert, “Yedek kalmayı asla dert etmem. Schuster’in formayı adaletli dağıtacağını biliyorum. Çalışan formayı kazanacak. Ben de ter döküp, mücadele edeceğim. Rekabet her zaman takıma faydalı olur. Kazanan biz olacağız, şampiyonluklar yaşamak için geldim” dedi.