Gönderen Konu: Bizler inandık  (Okunma sayısı 347 defa)

Çevrimdışı win

• Osc Çizik Üye

• 2. SINIF UYE
  • *
  • Puan 650
  • OSC BY WİN
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Bizler inandık
« : 07 Ağustos 2008, 10:50:31 »
Bizler inandık

Avusturya dönüşü kurmaylarıyla bir araya gelen Yıldırım Demirören: Takımımız özlenen kolej havasını yakaladı, bu yıl kesin şampiyonuz.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, yeni sezonun başlamasına sayılı günler kala camiaya umut dolu mesajlar verdi. Özellikle ikinci Avusturya kampı döneminde yaşanan birlik-beraberliğin, arkadaşlığın ve disiplinli çalışmanın kendisini çok etkilediğini ifade eden başkan, "İlk kamp dönemimiz tatsız bir başlangıçla start 
almıştı. Ancak o günden itibaren yaşanan gelişmeler hep pozitif yönde oldu. Özellikle takım içi arkadaşlık ilişkilerinin tavan yaptığı bir kamp yaşadık" ifadesini kullandı.

SIKINTILAR BİTTİ
Avusturya dönüşü, kurmaylarıyla birlikte yeni sezon hazırlıklarını değerlendiren başkan Demirören şöyle devam etti: "Sıkıntılı günler geride kaldı. Sadece idmanda ve maçlarda değil, yemeklerde, sohbet ortamlarında bile müthiş bir dostluk ortamı yaşandı. Özlenen kolej havasını yeniden yakaladık. Ben başarılı olacağımıza yürekten inanıyorum, sizin de inandığınızı biliyorum. Camiamız da bize, teknik heyete ve oyucularımıza inansın, güvensin. Şampiyonluk bizi bekliyor."
El uso de una camisa del fuego en un lado de ti .. E incluso ..
De tierras rurales en la olla .. Ya nervioso yo ..
Una era un medio y soy ..
bits no mis problemas, sé que este caso terminará conmigo ..

[ İspanyolca olduğu için kendi tercümemdir.İzinsiz kullanmayınız..]

wiN ~Her hakkım saklıdır

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
Bizler inandık
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2008, 18:58:10 »
saol