Gönderen Konu: Bombalayın!  (Okunma sayısı 526 defa)

Çevrimdışı €scap€

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1409
    • Profili Görüntüle
Bombalayın!
« : 23 Ekim 2008, 11:02:57 »
Beşiktaş
Beşiktaş'ın çiçeği burnunda hocası Mustafa Denizli, geçen haftaki 3-1'lik G.Birliği galibiyetine rağmen daha çok gol atmaları gerektiğini söyledi

Teknik direktör Mustafa Denizli, dün sabah yapılan idmanda forvet oyuncularıyla özel bir görüşme yaptı. Holosko, Nobre ve Bobo ile yakından ilgilenen tecrübeli çalıştırıcı, "Ankara'daki G.Birliği maçında 13 dakikada 3 gol bulduk, bu beni sevindirdi. Ancak 90 dakikanın geneline baktığımızda gol pozisyonu zenginliğimizin fazla olduğunu söyleyemem. Ayrıca
uzak mesafeden hiç şut atmadık. Sivasspor karşısında bu konuya özellikle özen göstermenizi istiyorum" uyarısını yaptı.

Gol değil goller atmalısın
Zorlu karşılaşmada takımını, geçen hafta olduğu gibi 3-4-3 sistemiyle sahaya süreceği öğrenilen Denizli, "Sivas güçlü bir ekip ve iyi kapanıyor. Ne kadar şut atarsek, rakip savunmayı ve kalecilerini o kadar tedirgin ederiz. Hepiniz, sert ve isabetli şut atabilen forvetlersiniz. Bu nedenle kaleyi gördüğünüzde şut çekmekten korkmayın" dedi. Denizli'nin, özellikle Holosko'ya, "Senden gol değil, goller bekliyorum" dediği belirtildi.

Fatih DOĞAN-Fotomaç