Gönderen Konu: Her şey çok güzel olacak  (Okunma sayısı 696 defa)

Çevrimdışı melih123

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2352
    • MSN Messenger - steve_melih@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Her şey çok güzel olacak
« : 02 Şubat 2009, 17:53:32 »
Her şey çok güzel olacak

EKLENME TARİHİ : 31.1.2009

8.47 Puan

En çok puan alanlar
En çok okunanlar
Beşiktaş'ın genç yıldızı Serdar Özkan, kaptanlık pazubandıyla ilk 11'de sahaya çıktığı ilk maçı FANATİK'e anlattı: Zor günler geçirdim, şimdi şampiyonluk zamanı.

‘Umutla bakıyoruz’
Antalyaspor ile oynanan Fortis Türkiye Kupası karşılaşmasına kaptan olarak çıkan Serdar Özkan, FANATİK’e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ligin ilk yarısında zor günler geçirdiğini itiraf eden Serdar, “Gerçekten hem takım, hem de ben sıkıntılı zamanlardan geçtik. Ancak ayakta durmasını başardık. Devre arasında çok iyi çalıştık, herkes kaynaştı. Şimdi ligin ikinci yarısına umutla bakıyoruz” ifadesini kullandı.

‘Büyük bir onur’
Kaptan olarak sahaya çıkmanın çok farklı bir duygu olduğunu dile getiren Serdar Özkan, “İnanılmaz gurur duydum, altyapısından yetiştiğim Beşiktaş’ın kaptanı olmak beni onurlandırdı. Bana güvenenlerin yüzünü kara çıkartmayacağım. Her maçımıza final gözüyle bakıyoruz. Ligin ikinci yarısındaki fikstür avantajımızı kullanıp, şampiyonluğa gideceğiz. Taraftarlarımızdan destek bekliyoruz” dedi. 

MURAT AKBAŞ

Bir Sergen, bir Serdar!
Beşiktaş’ın efsane oyuncusu Sergen Yalçın’ın ardından, Siyah-Beyazlı kulübün altyapısından yetişip kaptanlık pazubandını takan ilk isim Serdar Özkan oldu.

Çevrimdışı weathered

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 65
  • OyunSiteniz.Com
    • Profili Görüntüle
Her şey çok güzel olacak
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2009, 18:08:07 »
haber için saol

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Her şey çok güzel olacak
« Yanıtla #2 : 02 Şubat 2009, 22:41:57 »
Haber İçin Tşkler