Gönderen Konu: Klasnic'e Demirören engeli  (Okunma sayısı 525 defa)

Çevrimdışı schoot9

• 2. SINIF UYE
  • Puan 4609
    • Profili Görüntüle
Klasnic'e Demirören engeli
« : 23 Haziran 2008, 22:14:00 »
Forvet arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ın kapısını menajerler aşındırırken, Hırvatistan'ın golcüsü Ivan Klasnic yeniden gündeme geldi. A Milli Takımımız'ın Hırvatistan ile oynadığı maç için Viyana'ya giden Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, burada menajerlerle bir görüşme yaptı. Hilton Oteli'ndeki görüşmelerde bonservisi elinde olan Klasnic, Demirören'e önerildi.

Dinamo Kiev ile görüşen Bobo'nun takımdan her an ayrılabilme ihtimaline karşılık alternatif arayışlarını sürdüren siyah beyazlı yöneticilerle görüşen menajer Anıl Çil, "Şu anda Avrupa'da birçok golcü boşta. Klasnic'in bonservisi elinde. Werder Bremen'den ayrılmak istiyor. Beşiktaş'a transferi gerçekleşirse, siyah beyazlılar mükemmel bir golcüye kavuşur" dedi.

Klasnic: Rüya görüyorum sandım

Demirören ise Çil'e teşekkür ederek, "Klasnic çok önemli bir oyuncu. Fakat takımımızı tamamen Ertuğrul Sağlam oluşturuyor. Sinan Engin'in de konuyla ilgili bilgileri var. Teknik direktörümüzün İspanya ve Almanya'da bazı golcülerle temasta olduğunu biliyorum. İstediği oyuncuyu tercih ettiğinde gerekli çalışmalara başlayacağız. Klasnic'e kapımız şu an için kapalı" diye konuştu.

Öte yandan milli maçta Hırvatistan'ın golünü kaydeden Ivan Klasnic, karşılaşmayla ilgili, "Topu kalemizde gördüğümde rüya görüyorum sandım. Maçta iyi oynayan taraf bizdik ama şans Türklerden yana idi. Yukarlarda birileri bizim yarı finale çıkmamızı istemedi" dedi.

Çevrimdışı €scap€

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1409
    • Profili Görüntüle
Klasnic'e Demirören engeli
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2008, 20:31:34 »
saol

Çevrimdışı CyB3rrr-Sh0ttt

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • MSN Messenger - teeror@hotmail.com