Gönderen Konu: MAN UTD - R.MADRID TAKASI HAKKINDA !!!! İTİRAZ !!!  (Okunma sayısı 1558 defa)

Çevrimdışı gs_08

• 3. SINIF UYE
  • Puan 362
  • KLASS FİFACI--FIFA 09-10
    • MSN Messenger - ozcan__08@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
MAN UTD - R.MADRID TAKASI HAKKINDA !!!! İTİRAZ !!!
« : 03 Ağustos 2009, 01:09:34 »
ronaldo ( manu ) olarak her transfer sezonunda yetişemedim herkes bi sürü transfer yaptı + bugün de herkese transfer teklifinde bulundum kimse kabul etmedi + bugün r.madrid tüm oyuncularımı satılığa çıkardım dedi alan var mı die genelden mesaj yolladı hiç kimse bişe demedi ben dedim alıyorum die napıyım deselerdi bu onların sorunu. bunlar tamamen normal bişe herkes onlarca takas yaparken bi takımı komple taşırken sorun olmuyo da bu mu sorun.. bu normal bişe en doğal hakkım diğerleri de yazsaydı onlar da alırdı bişeler hem ben başka transfer yapmadım nerdeyse hiç yapmadım şimdiye kadar.. hem bunun dostlukla ilişkisi ne ya ben herkesle dostum ne alakası var ---- !!! NOT: Her Takım İstediği Her Şeyi Yapabilir Alan Razı Veren Razı Bi Kaç Kişinin Çekemezliği Yüzünden Gaza Gelmeyin....

Çevrimdışı 90orhan

• Osc Yönetici
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 2
    • MSN Messenger - orhan1316@hotrmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #1 : 03 Ağustos 2009, 01:16:37 »
bakınız bende onun karşılığında oyuncu aldım r madriti sevmiyordum oyunucularınıda tabiki satıyorum dedim aldı napiyim başkası olsaydı onada vericektim hem r madrit kötü olmadıki yine ort as kadrodaki oyuncular 80 üstü neresi kötü takımın sadece biraz heyecan arıyodum tam oldu dedim bazı arkdaşlarımız yediremediklerinden başta alfonso ve efsane olmak üzere bu 2 kişiyi  gaza getirdiler.....sonucu kötü oldu haksızlık yok bu transferlerde hem kuralda yok onu alamzsın bunu veremzsin diye takımı sahibi bensem istersem hepsini satıp yeniden alırım karışmanız haksız sakin kafayla düşünün ve gereğini yapın derim ceza haksızdı bence .......alfonso bunu düşün

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Ağustos 2009, 02:14:40 »
ronaldo ( manu ) olarak her transfer sezonunda yetişemedim herkes bi sürü transfer yaptı + bugün de herkese transfer teklifinde bulundum kimse kabul etmedi + bugün r.madrid tüm oyuncularımı satılığa çıkardım dedi alan var mı die genelden mesaj yolladı hiç kimse bişe demedi ben dedim alıyorum die napıyım deselerdi bu onların sorunu. bunlar tamamen normal bişe herkes onlarca takas yaparken bi takımı komple taşırken sorun olmuyo da bu mu sorun.. bu normal bişe en doğal hakkım diğerleri de yazsaydı onlar da alırdı bişeler hem ben başka transfer yapmadım nerdeyse hiç yapmadım şimdiye kadar.. hem bunun dostlukla ilişkisi ne ya ben herkesle dostum ne alakası var ---- !!! NOT: Her Takım İstediği Her Şeyi Yapabilir Alan Razı Veren Razı Bi Kaç Kişinin Çekemezliği Yüzünden Gaza Gelmeyin....
Seninle ilgili bir problem yok..Transfer sezonuna yetişememen senin sorunun..BU yüzden sen doğal olarak yapılan teklifi değerlendirmiş olabilirsin ama ligin kalitesi açısından böyle birşeye izin vermemiz mümkün değil..Bu ligde "En kötü takıma sahip olmak istedim"diyen birinin de yeri yok..Bu lig fantezi ligi değil..Bu transferler hangi takıma yapılmış olursa olsun karşı çıkacaktım...Kimin çekip kimin çekemediği umrumda değil..En kötü takıma sahip olmak isteyen arkadaşa da dedik ki "madem en kötü takımla oynamak istiyorsun boşuna kendini yorma"...Durum budur.Tekrar söylüyorum Man Utd klübüyle ilgili bir sıkıntı yoktur..Yanlış Real Madrid Klübünündür..Bu nedenle deplasman cezası gözden geçirilecektir fakat transferlerle ilgili İtirazınız GEÇERSİZDİR...

Çevrimdışı gs_08

• 3. SINIF UYE
  • Puan 362
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 03 Ağustos 2009, 02:27:37 »
bakın ben bunu orhanı tanıdığım için yapmıyorum her kim olsa aynı şeyi yapardım ben ona dedim bi kaç oyuncu aldım sora o hepsini satıyorum değiştircem takımı deyince böle bişe yaptım hem sonuçta takas yapçaktı daha başka takımlar olsaydı yine yapıcaktı ben ona ilk 11 den 3 oyuncumu verdim o kendine göre bi kadro kurcaktı sadece güçsüzleri vermedim ve de onun böle bi amacı yok ki güçsüz olayım benden aldığı oyuncuları takasta kullanıp eli güçlencekti ama transfer sezonu bitimine yetişemedi o da ... inter ' de barcelonaya taşınmıştı bi ara hatırlatırım yani... ( bu arada ben ona 9 tane 80 ve üstü adam verdim bunun nesi kötü o benden aldıkları ii oyuncular ve genç yeteneklerle takas yapçaktı başkalarıyla ama hiç kimse transfere yanaşmıo ve de transfer bitimine yetişemediğinden böle kaldı bunda herhangi bi sorun göremiyorum---eğer suçlu varsa sadece madrid !in değil suç o zaman iki takımında hükmen yazılsın maçları o zaman haksızlık olmaz işte --- her kim olursa olsun isterse düşmanım olsun bunu derdim bi suç varsa ikimizinde hepimizin maçları hükmen sayılsın)-------- !!!! LÜTFEN BU İŞE SİTE YETKİLİLERİ HARİCİ KİMSE KARIŞMASIN DİĞERLERİNE NOLUYO HERKES KENDİ İŞİNE BAKSIN !!!!!

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Ağustos 2009, 02:45:31 »
ORHANIN BİZE YAPTIĞI AÇIKLAMA AĞDAKİ EFSANE,NIHGTMASTER,LIEDSON,ŞAHİT...

"[00:28:05]    [5.96.234.167 - R_O_N_A_L_D_O_(90 orhan)]
en kötü yakım olmak istedim
[00:28:09]    [5.96.234.167 - R_O_N_A_L_D_O_(90 orhan)]
sadece bu neden"
ORHANIN YUKARIDAKİ İTİRAZDA YAPTIĞI AÇIKLAMA
"hem r madrit kötü olmadıki yine ort as kadrodaki oyuncular 80 üstü neresi kötü takımın sadece biraz heyecan arıyodum tam oldu"
ORHANIN BU SÖZLERİ ÜZERİNE RONALDO'NUN YAPTIĞI AÇIKLAMA
ben ona ilk 11 den 3 oyuncumu verdim o kendine göre bi kadro kurcaktı sadece güçsüzleri vermedim ve de onun böle bi amacı yok ki güçsüz olayım benden aldığı oyuncuları takasta kullanıp eli güçlencekti
REAL MADRIDE GELENLER          REAL MADRID'DEN GİDENLER                                                                                       RAMOS
anderson                                                   DİARRA
manucho                                                   RAUL  
gigs                                                          BENZEMA
evans                                                       ROBBEN
D.fletcher                                                  V.VAART
scholes                                                     CANNAVARO
d.welbeck                                                 CASILLAS
rodrigo possebon                                        SNIJDER
O'shea                                                      CAMORANESİ
G.Neville                                                    NISTELROOY
amos                                                        PEPE
foster
kurszczak
J.Park
Zieler
Macheda
rafael
gibson
cleverly
gray
chester
fabio
NOT:REALE GELEN 22 OYUNCUDAN SADECE 8'İ TANIDIK...ONLAR DA MALUM...ORHAN FOOTBALL MANAGER OYNAYACAK GALİBA..ZİRA 14 GENÇ İSMİ NEREDE NEZAMAN OYNATACAK BİLMİYORUM..BARCA-İNTER TAKASINDA İKİ TAKIMDA MENFAATİNE YÖNELİK TRANSFERLER YAPTI..BURADA MANU 3 AS OYUNCUSU VERİRKEN REAL TÜM TAKIMI VERMİŞ ÇOK AKILLICA DEĞİL Mİ?
İŞTE ÇELİŞKİLİ AÇIKLAMALAR,GELENLER VE GİDENLER ORTADA...BİZLE DALGA GEÇMEK İSTİYORSUNUZ HERHALDE..NURULLAH DAHA FAZLA SAÇMALAMA İSTERSEN KARDEŞİM..GÜZEL BİR ŞEKİLDE ŞU LİGE DEVAM EDELİM..BU KONU HAKKINDA BEN BİDAHA BİŞEY YAZMİCAM..HALA İTİRAZ EDECEK HAKKI KENDİNİZDE BULABİLİYORSANIZ DİYECEK BİŞEY YOK..

Çevrimdışı 90orhan

• Osc Yönetici
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 03 Ağustos 2009, 07:33:04 »
alfonso tamamda benim realde şu an 80 altı oynayan yok oyuncu olarak birde şunu söyliyeyim neden kabul etmiyorsunuzki öyle bi kural olsa kabul haklısın ama yokk ist oyuncuyu alabilrim gelen oyuncularda (man unt da as olanları sayıyom normal hayatta) 1.O'shea    2.G.Neville   3.anderson 4.  gigs     5.    scholes   6.  J.Park 2 sinide dış transferden aldım baros arda geriye takımımda  3 kişi kalıyor bunlarıda kaleciyi boşver 2 kişiyi ilk yarıdan sonra değiştirerek oynucam yeni oyuncuların durumlarına bakıcam 2 kere değiştircem diye aldım yenilmem öyle 10 0 da mrk etmeyin r madrittekiler kesiliyolardı 1 koşunca bunlar gençç bişey olmaz bi baros kesilirse kesilir yerine genç alırım ......kadroda sorunum yok söylüceklerim bunlar birde zevkli heyecanlı olsun demiştim onun amacıda şu orta düzey bir takımın ne yapacağı belli değildir ör f bahçe chelsea yı yendi g hayatta bunun gibi ....lütfen okuyarak cvp yazalım ....saygılarımla

Çevrimdışı coolboooy

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 510
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 03 Ağustos 2009, 12:52:11 »
güzel yorumlar ama orhan sen demedinmi bana kankam o benim diye ona vermeyim diye kime vereyim diye ben istedim vermedin oyunculari hatta güclü güclü bir kac oyuncu vermek istedim sadece bir oyuncun icin kabul etmedin niyeyse ondan sonra gidiyon süper oyuncunu kötü bir oyuncuya karsi takas edion bu normal degil güya herkeze acik sunmusun ama neyse ben sana bastan dedim bu isin icinde is var diye adminde gördü...

Çevrimdışı 90orhan

• Osc Yönetici
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 03 Ağustos 2009, 14:45:58 »
ibu işte hiçbir iş yok sadece kararımı değiştirdim sen senden berbatow u istedim benden 3 oynucu istedin s ramos + + 2 oyuncu o kadar ddeğieri yoktu berbatow un + canım takımı yenilemek istedi yeniledim bundada bir problem yok bu arada seni ilgilendiren ne var anlamadım bu msj da sana yazmıyorum buraya site yönetimi harici msj atılmasın diye gs  08 yazdı bende olayın içinde olduğum için atıyorum sanane be benim yransferimden seni neden bu kadar zorladı anlamadım böyle bebe gibi ağlıcaksan sana verseydimde susardın belki benim gazcılarla içim olmaz zaten ama neyse

Çevrimdışı gs_08

• 3. SINIF UYE
  • Puan 362
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 03 Ağustos 2009, 15:15:06 »
coolboy : ona bakarsan en başta ramos u istedim orhan vermedi benden maicon+evra yı istedi  2 saat boyunca transfer görüşmesi yaptık hiç birini vermedi sonradan kararını değiştirdi... ( Ayrıca diğer oyuncular karışmıyo sen neden karışıyosun en baştaki mesajımda SADECE YETKİLİLER KARIŞSIN DEDİM SEN KARIŞ DEMEDİM ....

Çevrimdışı gs_08

• 3. SINIF UYE
  • Puan 362
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 03 Ağustos 2009, 15:25:38 »
YOK CÜNEYT BENDE DEVAM ETMİYORUM O ZAMAN AMA ADAM BULURUM YERİME..

Çevrimdışı gs_08

• 3. SINIF UYE
  • Puan 362
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : 03 Ağustos 2009, 15:26:02 »
MANU VE R.MADRID LİGDEN ÇEKİLMİŞTİR YENİ ADAMLAR BULUNACAKTIR !!!!

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 03 Ağustos 2009, 15:59:42 »
no problem konu kilit