Gönderen Konu: "Beni arkadan bıçakladılar"  (Okunma sayısı 508 defa)

Çevrimdışı schoot9

• 2. SINIF UYE
  • Puan 4609
    • Profili Görüntüle
"Beni arkadan bıçakladılar"
« : 19 Ağustos 2008, 11:26:39 »
Fenerbahçe'nin Ganalı yıldızı Stephan Appiah, BBC'ye yaptığı açıklamada sözleşmesinin askıya alınmasına yanaşmadığı için Fenerbahçe yönetimiyle arasının açıldığını belirtirken, artık Fenerbahçe'de oynamayacağını söyledi ve sözleşmesinin bitimine sadece bir hafta kala Sarı-Lacivertli takımdan ayrıldığını açıkladı.

Ganalı yıldız BBC'ye yaptığı açıklamada dizindeki sakatlığından dolayı Fenerbahçe yönetimi tarafından istenmediğini ve aylarca parasını alamadığını belirtti. Appiah, aldığı bu karara FIFA'nın saygı göstereceğini ve bu ay sonunda transfer olmasına izin vereceğine inandığını dile getirdi. Appah şöyle devam etti: "Şunu sevinerek söylüyorumki sakatlığımı tamamen atlattım ve iyi durumdayım. Ama artık daha fazla Fenerbahçe'de oynamayacağım. Fenerbahçe'den ayrılmama neden olarak sakat olduğum dönemde bana takındıkları tavırı gösterebilirim. Ama bana muhteşem bir şekilde destek veren sarı-lacivertli taraftarı terketiğim için üzülüyorum. Fenerbahçe'de sakat sakat oynadım. Sırf takımımın başarısı için ameliyatımı erteledim"