Gönderen Konu: 'Bırakın gideyim'  (Okunma sayısı 350 defa)

Çevrimdışı DiNoZoP

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
  • South Park..!!
    • MSN Messenger - cagdasalbayrak@besiktas.ws
    • Profili Görüntüle
    • albayrakFORUM
    • E-Posta
'Bırakın gideyim'
« : 24 Aralık 2008, 00:01:09 »
Fenerbahçe'li Burak Yılmaz, şans bulamadığı için F.Bahçe'den ayrılmak istiyor.
23 Aralık 2008 Salı 09:34

Fenerbahçe’nin sezon başında büyük umutlarla transfer ettiği Burak Yılmaz sonunda isyan etti. Teknik direktör Luis Aragones’in çok az şans verdiği ve sağ kanatta oynattığı genç futbolcu, ara transferde kiralık gitmek istediğini söyledi. Tek santrforlu sistemde kendine yer bulamayan ve ligde sadece 6 maçta oynayan Burak, İspanyol çalıştırıcı ile özel bir görüşme yaptı. Geçtiğimiz hafta içinde Samandıra Tesisleri’nde yaşanan bir gelişmenin ardından başkan Aziz Yıldırım devreye girdi.

Faydalı olamam

Antalyaspor, Beşiktaş ve Vestel Manisa’dan sonra geldiği Fenerbahçe’de büyük hedefleri olduğunu dile getiren Burak, İspanyol teknik adama derdini anlattı. "Sağ kanatta faydalı olamam" diyerek söze başlayan genç oyuncu, "Sizin tercihlerinize saygı duyuyorum. Ama bu şartlarda beni bitirirsiniz. Takımdaki huzuru bozmak istemiyorum. Kimseyle sorunum yok. İkinci yarıda benden faydalanmayı düşünmüyorsanız, kiralık gitmeme lütfen izin verin" diye konuştu.

İzin verebiliriz

Burak Yılmaz’ın teknik direktör Luis Aragones’e giderek sıkıntısını dile getirdiğini öğrenen başkan Aziz Yıldırım, genç futbolcuyu yanına çağırarak nasihat etti. Yönetim olarak kendisine inandıklarını vurgulayan Yıldırım, "Son kararı kendin ver. Senden uzun yıllar yararlanmak istiyoruz. Sezon başından bu yana kulübümüze yakışan davranışlar içindesin. Bu konuyu bir kez daha düşünmeni istiyorum. Gerekirse kiralık gitmene izin verebiliriz" yorumunu yaptı.