Gönderen Konu: "Bursa düşecek, Fener çıkacak"  (Okunma sayısı 628 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
"Bursa düşecek, Fener çıkacak"
« : 14 Nisan 2010, 18:12:01 »

--------------------------------------------------------------------------------
.. ..

Daum'dan sezonun en iddialı sözleri... Ligde sona yaklaştıkça her şeyin yavaş yavaş netleştiğini söyleyen Fenerbahçe'nin teknik patronu, "Lider Bursaspor bu stresi kaldıramayacak" ifadesini kullandı..

Türkiye Futbol Federasyonu’nun yabancı medya mensupları için düzenlediği yat gezisine katılan Christoph Daum, şampiyonlukla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Frank Rijkaard, Ertuğrul Sağlam ve Şenol Güneş’in mazeret bildirerek, Mustafa Denizli’nin ise mazeret bildirmeden katılmadığı geziye yakasındaki Atatürk rozetiyle gelerek dikkat çeken Alman hoca, şunları söyledi: Bu sezon lig çok çetin geçti fakat sona yaklaşırken, her şey yavaş yavaş netleşiyor. Bana göre Bursaspor bu stresi kaldıramayacak. Onlar düşecek, biz çıkacağız ve şampiyon olacağız. Fenerbahçe’yle sezon başında anlaşma yaparken aslında ben 1 yıllık sözleşme istemiştim. Ancak onlar ısrar edince 2 yıllık sözleşmeye imza attım. Burada mutluyum, sözleşmemin sonuna kadar da kalmak istiyorum.

Çevrimdışı yyusuf1993

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 43
    • MSN Messenger - felsefigencyusuf@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - felsefigencyusuf@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2010, 22:30:48 »
ligin heyecanı da buradan geliyor..ertuğrul hoca biz olcaz diyor,mustafa denizli biz olabiliriz diyor,daum biz olcaz diyor,rıjkaard planı yapmıs bile kimlerin hangi macta puan kaybedip şampiyon olacağına..bu 4 takımın maçlarının her dakikası büyük heyecan dolu olacak