Gönderen Konu: Cristian topa tuttu  (Okunma sayısı 502 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Cristian topa tuttu
« : 14 Nisan 2010, 18:04:13 »
Cristian topa tuttu

--------------------------------------------------------------------------------
.. ..

Fenerbahçe’nin Brezilyalı oyuncusu, ülkesinde katıldığı bir radyo programında Teknik Direktör Daum’u, yönetimi ve sağlık heyetini eleştirdi, Türkiye’den ayrılmak istediğini söyledi

Fenerbahçe’nin son dönemlerde en çok tartışılan oyuncusu olan Cristian, yönetimi, sağlık heyetini ve Teknik Direktör Daum’u topa tuttu.

Brezilya’nın Corinthians radyosuna konuşan sarı-lacivertli ekibin sambacısı, Türkiye’den ayrılmak istediğini dile getirirken, tek engelin beş yıllık sözleşmesi olduğunu vurguladı.

Ülkesinde yaşadığı mutlu günleri özlediğini belirten Cristian, Fenerbahçe’de aradığı ortamı bulamadığını söyledi, “Benim bıraksınlar hemen Brezilya’ya geri dönerim. Burada alacaklarım konusunda sıkıntı yaşıyorum. Kulübün futbolculara karşı tavırları profesyonel değil” dedi.

Fenerbahçe’deki antrenmanları da eleştiren Brezilyalı oyuncu, fiziki çalışmaların yeterli olmadığını, sakatlığının bir türlü geçmemesinde de fizyoterapistlerin rolü bulunduğunu ileri sürdü.

Son dönemlerde forma giyememesinin kendisini üzdüğünü kaydeden Cristian, “Herkes biliyor ki benim kalbim Corinthians’da kaldı. Taraftarı, yönetimi, herkesi özlüyorum. Dönüşüm kolay olsa Avrupa macerasını hemen keser, evimin yolunu tutardım” ifadelerini kullandı.