Gönderen Konu: Daum'dan Önemli Mesajlar  (Okunma sayısı 402 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Daum'dan Önemli Mesajlar
« : 03 Nisan 2010, 17:39:43 »
Daum'dan Önemli Mesajlar

--------------------------------------------------------------------------------
.. ..

Kötü günlerin geride kalmasıyla basın toplantılarında neşeli bir görüntü çizmeye başlayan Fenerbahçe'nin hocası Christoph Daum, derbiyi izlemek üzere İstanbul'a gelen yabancı gazetecileri de uzun bir aradan sonra kabul etti.
Daum, Alman Sport Express ekibine dikkat çekici açıklamalar yaptı: “Tekrar Türkiye’ye dönmemin tek bir sebebi vardı. Başkan Aziz Yıldırım benden bu sezon şampiyonluk istedi. Ben buraya Fenerbahçe’yi şampiyon yapmak için geldim. Tek görevim bu. Tabii ki Avrupa Kupaları ve Türkiye Kupası çok önemli ancak asıl hedefim ligi kazanmak...

En önemlisi lig
Diğer kupalar artı bir sevinç yaratacak. Türkiye’de en önemli başarı lig şampiyonluğudur. Bunun bilincindeyim ve bunu başaracağıma inandığım için görevi kabul ettim. Sezona iyi başladık, ardından çok kötü bir dönem geçirdik. Yine de toparlanmayı bildik. Galatasaray’ı kendi evinde yenmek kolay bir şey değil. Bizim çocuklar bunu başardı ve bu moralle mutlu sona ulaşacağımıza inanıyorum.”

Fanatik