Gönderen Konu: Deivid Aragones'e isyan etti  (Okunma sayısı 451 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Deivid Aragones'e isyan etti
« : 04 Şubat 2009, 19:28:59 »
 Deivid Aragones'e isyan etti
Yürüyenleri sahada tuttu koşanları çıkardı
Gaziantepspor maçında oyundan alınmasına tepki gösteren Fenerbahçe'nin golcüsü Deivid olay yaratacak açıklamalarda bulundu. Brezilyalı futbolcu, "Benim 90 dakikalık gücüm vardı. Ancak Aragones yürüyenleri sahada tutmayı tercih etti. Sahada benden daha kötü oynayanlar vardı" dedi. Deivid'in hangi futbolcuları kastettiği büyük merak konusu oldu.

Sambacı isyanı

"Benim 90 dakika oynayacak gücüm vardı. Ancak Aragones yürüyenleri sahada tutmayı tercih etti".

Tercih çok yanlıştı
Alex'in ilk 11'e girmesiyle G.Antep maçında yeniden sağ kanada çekilen Deivid, oyundan alınmasına çok sinirlendi. Brezilyalı yıldızın teknik direktör Aragones'e tepki göstermesi gözlerden kaçmadı. Deivid daha sonra ise hareketinin doğru olmadığını belirterek, "Yine de ben çıkmamalıydım" dedi.

Kimleri kastetti
Kötü oynamadığını savunan Deivid de Souza şunları söyledi: "Elbette karar hocamızındır. Ancak 90 dakikayı, hem de üst düzey oynayarak çıkaracak gücüm vardı. Buna rağmen Aragones, fizik olarak düşmüş, yürümeye başlayanları sahada tuttu. Ben kazanma hırsı hep üst düzeyde olan biriyim. Hırsımdam böyle davrandım."