Gönderen Konu: Emre: Alo Selçuk, benden kopya mı çektin?  (Okunma sayısı 438 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Emre: Alo Selçuk, benden kopya mı çektin?
« : 31 Mart 2010, 20:44:37 »
 Emre: Alo Selçuk, benden kopya mı çektin?

--------------------------------------------------------------------------------
.. ..

Fenerbahçe'nin savaşçı ruhu Emre Belözoğlu'nun tedavisi Galatasaray derbisine yetişmedi. "Galatasaray'a gol atıp gerçek Fenerbahçeli olmak istiyorum" diyen milli futbolcu, 18 kişilik kadroya alınmazken Ali Sami Yen'e de getirilmedi.
Emre, maç biter bitmez telefona sarıldı ve Selçuk Şahin'i aradı. Emre, "Tıpkı benim gibi vurdun. Benden kopya mı çektin?" diyerek Selçuk'a takılırken övgülerini "Muhteşem oynadın, başta sen olmak üzere bütün takım canını dişine taktı. Sizlerle gurur duydum." diye sürdürdü.

Selçuk da golden önce birkaç şut denemesi olduğunu hatırlatıp, "Elimden geldiğince sert vurmaya çalıştım, vurdum ve gol oldu. Böyle bir maçta galibiyet golünü attığım için mutluyum. Takım olarak iyi savunma yaptık ve gol yemedik. Gol yemediğimiz için benim golüm 3 puanı getirdi." diye konuştu.

Son iki sezonda Galatasaray ve Beşiktaş'a 3 gol atan Selçuk, ligdeki son golünü geçen sezon Beşiktaş'ın ağlarına göndermişti. Bu sezon ilk golünü atan tecrübeli futbolcu Galatasaray'ı geçen sezon Kadıköy'de 4-1 yendikleri maçta da sarı kırmızılı fileleri havalandırmıştı.

Selçuk Franco'yu 35 metreden saatte 51 km hızla giden şutla mağlup etti.