Gönderen Konu: Fenerbahçe 1 - 1 Kocaelispor  (Okunma sayısı 694 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Fenerbahçe 1 - 1 Kocaelispor
« : 13 Mart 2009, 23:14:01 »
Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlunda Altin Değerinde 2 puandan oldu..

2.Dakikada Roberto Carlosun Sert Şutuyla Öne Geçen Sari lacivertli ekip 85 dakika boyunca üstün götürdüğü müsabakada 87.dakikada kalesinde golü görünce 1 puana razı olmak Zorunda Kaldı

Maç Sonu Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #1 : 13 Mart 2009, 23:17:41 »
Gerçekten yazık oldu.liderlik şansını teptik böylece..Galatasaray da ts ile oynuyordu bu hafta.önemli 2 puan kaybettik.biraz şanssızlık da var tabi ama Bence Kadikoyde, Kocaeliye daha fazla gol atmamiz gerekirdi..Bunu yapabilecek teknik kapasitemiz Hakikaten var.90 Dakika Kocaeliyi Sahasina yıksak Şuraya Yaziyorum Kocaeli bir tane kontraya Çıkamaz bu kadar kötü bir kadroya sahiplar.Hakkını vermek Lazım Galatasaraya Alisamiyende 5 atmak,Kadıkoyden 1 Puan koparmak Kolay iş değil ama Bugün Biraz daha yürekten oynasak Özellikle Emre de takımda olsaydı..Deniz Emre İkilisi,Sağda Deivid Solda Uğur Ya da Vedersonla En az 4 atardık Bu Gece  :|_

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • MSN Messenger - tello_hazer1903@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 14 Mart 2009, 10:15:33 »
Macı İzledim Ve Bu Feneri Yoğurda Atsan Cacık Yapmaz :=) bu kadar net 2. yar ıkocaelispor farkı kaçırdı aragones ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum eski fenerden eser yok bu beraberlikle iyici şampiyonluktan uzaklaşyorlar

Çevrimdışı By_Sewim

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 610
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 14 Mart 2009, 16:07:41 »
Macı İzledim Ve Bu Feneri Yoğurda Atsan Cacık Yapmaz :=) bu kadar net 2. yar ıkocaelispor farkı kaçırdı aragones ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum eski fenerden eser yok bu beraberlikle iyici şampiyonluktan uzaklaşyorlar
:W :W :W :W :W :W :W