Gönderen Konu: Fenerbahçe'de iç transfer de fire !  (Okunma sayısı 363 defa)

Çevrimdışı DiNoZoP

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
  • South Park..!!
    • MSN Messenger - cagdasalbayrak@besiktas.ws
    • Profili Görüntüle
    • albayrakFORUM
    • E-Posta
Fenerbahçe'de iç transfer de fire !
« : 24 Aralık 2008, 11:01:36 »
Fenerbahçe'nin iki yıldızı Deivid ve Volkan, yönetimin verdiği parayı beğenmiyor.
24 Aralık 2008 Çarşamba 10:20

Yönetim sözleşmesi biten oyuncularla masaya oturdu. Görüşmeye başlanan oyuncuların 3'ü ile anlaşılırken 2 oyuncu ile anlaşma sağlanamadı.

Bir yandan dış transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe’de diğer yandan sözleşmesi biten oyuncularla görüşmelere başlandı. Yönetim ilk olarak kaptan Alex’le masaya oturdu.

Akşam'ın haberine göre; Brezilyalı futbolcu, yönetimin kendisine önerdiği rakama “Evet” dedi. Alex’le izin dönüşü 2+1 yıllık sözleşme imzalanacak. Sarı-Lacivertli yönetimin görüştüğü ikinci isim ise Selçuk oldu. Son haftalarda yükselen bir form grafiği çizen Selçuk’la da anlaşmaya varıldı. Yetenekli futbolcuyla 3 yıllık sözleşme yapılacak. Fenerbahçe yönetiminin anlaştığı üçüncü isim ise Lugano oldu. “Fenerbahçe’de mutluyum ve kalmak istiyorum” diyen Uruguaylı oyuncu kendisine önerilen zamlı sözleşmeyi kabul etti. Lugano da 3 yıllık imza atacak.

ORTA YOL BULUNUR

Fenerbahçe'de şu ana kadar sözleşme uzatma teklifine “Evet” demeyen iki futbolcu var. Bunlardan ilki Deivid. Brezilyalı oyuncu, yıllık 3 milyon euro istiyor. Ancak Sarı-Lacivertli yönetim, 2 milyon euro önerdi. Görüşmeler sürüyor ve “Orta bir yol” bulunacağı konuşuluyor. Anlaşmaya varılamayan diğer oyuncu ise kaleci Volkan Demirel. Sarı-Lacivertli file bekçisi kendisine önerilen 1.5 milyon euroluk teklifi az buldu ve 2 milyon euro istiyor. Volkan’ın da anlaşmasına kesin gözüyle bakılıyor.