Gönderen Konu: Gökhan Emreciksin Fenerbahçe'de !  (Okunma sayısı 378 defa)

Çevrimdışı DiNoZoP

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
  • South Park..!!
    • MSN Messenger - cagdasalbayrak@besiktas.ws
    • Profili Görüntüle
    • albayrakFORUM
    • E-Posta
Gökhan Emreciksin Fenerbahçe'de !
« : 23 Aralık 2008, 23:57:54 »
Ankaragücü'nün yıldız futbolcusu Gökhan Emreciksin, yarın resmen Fenerbahçeli olacak.
23 Aralık 2008 Salı 18:08

Hem kendisi hem kulübüyle anlaşmaya varılan Ankaragücü´nün 24 yaşındaki ylıdız futbolcusu, yarın İstanbul´a gelecek ve Fenerbahçeli olacak.

1.8 MİLYON DOLAR'A MALOLDU

Devre arasında kadroyu takviye etmek üzere harekete geçen Fenerbahçeli yöneticilerin, 15 Aralık Pazartesi günü hem kendisi hem kulübü Ankaragücü ile anlaşmaya vardığı  Gökhan Emreciksin, yarın resmen Fenerbahçeli olacak. Başkent ekibine bonservisi için 1 milyon 800 bin Dolar ödenecek olan 24 yaşındaki futbolcu, yarın İstanbul’a gelerek, kendisini Sarı-Lacivertli renkeler bağlayan sözleşmeyi törenle imzalayacak.

'GOL ATARAK VEDA ETTİM'

Daha sonra devre arası tatiline çıkacak olan Gökhan, ikinci yarı hazırlıkları için 30 Aralık’ta yeni takım arkadaşları gibi Samandıra’da olacak. Ara transfer 5 Ocak’ta başlayacağı için 24 yaşındaki oyuncunun sözleşmesi bu tarihte yürürlüğe girecek. Ankaragücü’nde başarılı maçlar çıkaran Gökhan, son oynanan Denizli karşılaşmasında takımının tek golünü atmıştı. Bunu veda golü olarak niteleyen başarılı futbolcu, “Gol atarak veda ettim, dilerim Fenerbahçe’de gol atarak, ‘merhaba’ derim” dedi.

'FENERBAHÇE HERKES'İN RÜYASIDIR'

Emreciksin, yaptığı açıklamada, bugüne kadar Ankaragücü formasıyla mücadele etmekten büyük mutluluk duyduğunu belirterek, ''Ankaragücü'nü ve büyük taraftarını asla unutmayacağım. Ancak Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birinde forma giyeceğim için de çok heyecanlıyım. Fenerbahçe'de oynamak her futbolcunun rüyasıdır. Bu yaşımda o formayı giyeceğim için büyük mutluluk duyuyorum. Hedefim, çok çalışarak formayı kapmak ve Fenerbahçe'nin vazgeçilmez bir futbolcusu olmak'' diye konuştu.