Gönderen Konu: Güiza: ''Gerçek kalitemi göstereceğim''  (Okunma sayısı 563 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Güiza: ''Gerçek kalitemi göstereceğim''
« : 04 Mayıs 2009, 18:19:30 »

Beşiktaş'a İnönü Stadı'nda da gol atan Fenerbahçe'nin İspanyol oyuncusu Daniel Güiza, maçı yorumladı, kendi performansını değerlendirdi..

Güiza'nın Ajansspor.com tarafından derlenen açıklamaları şöyle:
"Bizim için önemli bir karşılaşmaydı. Fenerbahçe derbi maçlarda iyi oynuyor. Bugün de ezeli rakibimize karşı iyi oynadık. Kazanmamız ve iyi oyun göstermemiz camia için önemliydi. İlk 45 dakika çok iyi paslaştık. Rakibimize top gösterrmedik. 2. golden sonra risk alacaklardı. Biz oyun disiplininden kopmadan maçı galip bitirdik. Biz maalesef 2 tane önde götürdüğümüz maçı 85. dakikalardan sonra verdik. Onları alabilsek durum çok farklı olurdu ancak geriye değil, ileriye bakmak lazım. Yine rakibimize karşı önemli bir finale çıkacağız. Aklımızda öncelikle lig maçı ve sonra da bu maç olacak. Ben orada (Mallorca'da) çift forvetli sistemde oynuyordum ve topla daha çok buluşuyordum Fenerbahçe'nin oyun sistemi farklı. Fenerbahçe'de bütün oyuncular skoru düşünebilecek kalitede oyuncular. Yeni bir takıma ve sisteme adapte olmam gecikti ancak ilerleyen zamanlarda gerçek kalitemi göstereceğim herkese"

Çevrimdışı By_Sewim

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 610
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2009, 20:48:01 »
bi tane daha beşiktaş maçı war onda da oynar daha bi halt yemez o kazma