Gönderen Konu: "İlaç gibi geldi"  (Okunma sayısı 502 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
"İlaç gibi geldi"
« : 23 Mart 2010, 21:30:03 »
"İlaç gibi geldi"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, 90 dakikanın ardından yaptığı açıklamada, Gaziantepspor galibiyetiyle ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

Şampiyonluk yarışı açısından oldukça önemli bir maçı geride bıraktıklarını belirten Alman hoca, “Üzerimizde büyük baskı vardı. Güiza gerçekten çok güzel bir gol attı. Hem onun için hem de takım için çok önemli bir goldü. Güiza böyle gollerle maç kazandıracak kapasitede, tipik bir golcü” dedi. 3 puanın kendilerine ilaç gibi geldiğini vurgulayan Daum, “Fenerbahçe’nin başarısı için, bu kulübe hizmet için buraya geldim. Tam anlamıyla iyileştim diyemem ama bu galibiyet bana çok iyi geldi. Sanki ilk yarı duvara karşı oynuyormuşuz gibiydi. İkinci yarıda daha fazla kontratağa çıkmaya çalıştık. Defansta iyi organize olup, çıkmak istedik. Bir kaç pozisyon da yakaladık. En önemlisi de bizim Gaziantepspor’a pozisyon vermememiz oldu” ifadesini kullandı. Galatasaray derbisiyle ilgili görüşleri de sorulan Daum, “Ondan önce Manisa maçımız var. Şimdi ona hazırlanmaya çalışacağız” açıklamasını yaptı.

Fanatik