Gönderen Konu: "Kulübede bile faydalıyım"  (Okunma sayısı 481 defa)

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
"Kulübede bile faydalıyım"
« : 04 Eylül 2008, 11:15:56 »
F.BAHÇE’nin milli yıldızı Semih Şentürk, birçok golünü ilk 11’de başladığı maçlarda attığını belirterek, "Üzerime yapışan şu ’Semih ilk onbir başlarsa başarılı olamaz. Golünü oyuna sonradan girdiği maçlarda atar’ düşüncesinin silinmesi gerekiyor" dedi.

Kulübün aylık resmi dergisinin eylül sayısına röportaj veren Semih, maç içinde her zaman gol atabileceğini belirterek, "Oyunun 1. dakikasından, 90. dakikasına kadar gol atabilirsiniz. Ben de oynadığım maçlarda goller attım ve geçen sene ligi gol kralı olarak bitirdim. Bu durum elbette hem benim adıma, hem Fenerbahçe adına gurur verici. Başarılı olduğumu düşünüyorum" diye konuştu.

Semih, başarılı olmasına rağmen yedek kalmasıyla ilgili, "Yerime oynayan oyuncu da benden daha başarılı olmak zorundadır. Yani yedek kulübesinde de beklesem takıma faydam dokunuyor" dedi.

Kulübüm kazanmalı
Golcü oyuncu, Avrupa kulüplerinden daha iyi şartlarda bir teklif geldiği zaman bunu değerlendireceğini, ancak ilk tercihinin her zaman için Fenerbahçe olacağını söyledi. "İleride Avrupa;da iyi bir kulüpte futbol yaşantımı sürdürmek isterim" diyen Semih şöyle devam etti: "Ancak ben Fenerbahçe’den gittiğim zaman, bu durumdan Fenerbahçe de kazançlı çıkmalı. Bonservis bedeli olarak Fenerbahçe’ye bir şeyler kazandırmalıyım. Zamanı geldiğinde Avrupa’ya transferimin, tüm tarafların oluru ve çıkarı doğrultusunda gerçekleşeceğini düşünüyorum."