Gönderen Konu: Samandıra'dan 'Yıldırım'a mesaj!  (Okunma sayısı 698 defa)

Çevrimdışı incemert

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -19
  • SessiZVurquN
    • MSN Messenger - incemert@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • BİRZAMANLAR
Samandıra'dan 'Yıldırım'a mesaj!
« : 23 Haziran 2010, 23:48:51 »
Haber müdürümüz Mehmet Demircan, tesislerdeki mesaisi süren Daum'a, “Bugün yeni bir gelişme var mı?” diye sordu. Alman hoca, Başkan'a mesaj yolladı: “Yeni haber yok. Ama Aziz Yıldırım Fenerbahçe'nin geleceğiyle ilgili görüşlerini açıklamalı.”

Fenerbahçe’nin kağıt üzerindeki teknik direktörü Christoph Daum, Samandıra Can Bartu Tesisleri’ndeki mesaisini sürdürüyor. Aradan geçen kısa sürede yönetim kurulu ya da Daum sözleşmeyle ilgili herhangi bir somut adım atmadı. Daum Türkiye’ye ayak bastığından bu yana gelişmeleri dakika dakika takip eden FANATİK, yaşanan soğuk savaşta son durumun ne olduğunu öğrenmek için Alman hocayı aradı. Haber müdürümüz Mehmet Demircan, günboyu Samandıra’da bulunan Christoph Daum’a, “Bugün yeni bir haber var mı?” sorusunu yönelterek, son durumu sordu. Alman hoca, doğrudan Başkan Aziz Yıldırım’a mesaj yolladı. İşte Daum’un dünkü açıklamaları:

‘Bekleyelim, görelim’
“Yeni bir haber yok. Ben bütün gün Samandıra’da çalıştım ve beklentim artık bir an önce Fenerbahçe hakkında çıkan haberlerin ve manşetlerin sportif içerikli hale dönüşmesi. Aziz Yıldırım net bir ifadeyle Fenerbahçe’nin geleceğiyle ilgili görüşlerini herkese açıklamalı. Taraftar, gazeteciler, oyuncular ve teknik direktör bu açıklamayı bekliyor. Bekleyelim ve görelim. 6 gün sonra antrenmanlar başlıyor. 4 hafta sonra ise ilk maçımız var, ki bu maç Fenerbahçe’nin geleceği için çok önemli. Ben gerektiğinde Fenerbahçe’nin imajının yeniden olumluya dönüşmesi için yardımda bulunacağım...”