Gönderen Konu: Selçuk: "Yine G.Saray'a denk geldi"  (Okunma sayısı 484 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Selçuk: "Yine G.Saray'a denk geldi"
« : 31 Mart 2010, 20:43:37 »
Selçuk: "Yine G.Saray'a denk geldi"

--------------------------------------------------------------------------------
.. ..

Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı 1-0 yendiği maçta takımını zafere taşıyan golü kaydeden Selçuk Şahin, büyük bir avantaj elde ettiklerini söyledi.

Selçuk, maçtan sonra basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Ali Sami Yen Stadı'na inanarak geldiklerini belirterek, ''Bir haftadır da yönetimimizle birlikteyiz. Yapılan bütün toplantılar hep galibiyet üzerineydi. Kalan maçlarımızı da kazanmak istiyoruz. Bugün büyük bir takıma karşı iyi bir mücadele verdik. Çok güzel bir galibiyet oldu'' dedi.

Karşılaşmada takım olarak iyi mücadele ettiklerini ifade eden Selçuk, şunları kaydetti:

''Topu müsait bulduğumda tüm gücümle vurdum, şansımın da yardımıyla gol oldu. O sırada önümde de biri vardı, sadece topun filelere gittiğini gördüm. Golü ben attığım için ayrı bir mutluluk duyuyorum. Ancak takım olarak çok iyi mücadele ettik, ben sadece golü attım. Böyle bir galibiyete ihtiyacımız vardı, bütün taraftarlarımıza armağan olsun. Bursaspor'un puan kaybettiği haftada bu avantaj oldu. Kritik bir haftaydı. Kaybetseydik bizim için çok zor olacaktı. Büyük bir avantajı elimize aldık. Kalan maçları alırsak, şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Bunun için şansımız var, inşallah sezon sonunda hedefimize ulaşırız.''

Kaynak : AA